Володимир Путін вчора ще раз акцентував на політичному переслідуванні Віктора Медведчука в Україні. Очевидно, це варто розцінювати як сигнал того, що Кремль буде робити якісь дії у відповідь на продовження домашнього арешту лідеру ОПЗЖ всупереч закону і здоровому глузду. Раніше Путін застерігав Зеленського від подібних атак на українську опозицію, однак російського лідера на Банковій не почули або не захотіли почути. Виходить, через амбіції одного Зе-президента, що загрався, буде розплачуватися вся країна. Цілком зрозуміло, що Путін це так не залишить.

Щоб зрозуміти тон і значимість заяви Путіна, вчитайтеся в його цитату:

"Але є ще деякі обставини, які змусили мене саме сьогодні виступити з цим матеріалом. Адже на Україні дуже багато, мільйони людей, які хочуть відновлення відносин з Росією. Я впевнений, це мільйони людей. А є політичні сили, які виступають за цю нормалізацію. Але, судячи з усього, їм не дають жодних шансів реалізувати свої політичні плани, їх просто несистемним, неправовим чином усувають з політичної сцени. Когось просто вбивають на вулиці, і після цього ніхто злочинців не шукає. Або спалюють людей живцем, як це було в ході трагічних подій в Одесі.

Закривають загальнонаціональні Засоби масової інформації, садять під домашній арешт, як зараз відбувається з [Віктором] Медведчуком. При цьому органи влади на Україні приймають абсолютно неправові рішення навіть поза рамками своєї компетенції. Тобто цим силам не дають жодних шансів на легальну політичну роботу. Ось це інша обставина і дуже, на мій погляд, важлива".

Чи правий у цьому випадку Путін? Безумовно. Один і той же суддя Вовк за лічені години подовжує домашній арешт Медведчуку, а через кілька годин відпускає на волю "злодія в законі" "Умку". За словами журналістів, перше рішення було прийнято за вказівкою Банкової, а друге - за великий хабар. І така ситуація знаходить схвалення в офісі президента-суддя Вовк на гачку і буде робити все, що йому скажуть. Це не є правовою системою-це Ручне управління судами з метою захоплення влади. Зеленський і його подільники захопили владу і пригнічують будь-яке інакомислення, переслідуючи що політичну опозицію, що цивільних активістів.

Популярні новини зараз

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Спортивний літак впав на житловий будинок і спалахнув: 4 людини загинуло

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Тоня Матвієнко показала улюблене хобі свого брата-ченця: робить неймовірні речі

Показати ще

Куди важливіше інше. Путін шкодує, що українська влада не дає Медведчуку і ОПЗЖ можливості працювати легально в рамках законів. Зрозуміло, що Кремль має безліч механізмів, щоб натиснути на Україну. І навряд чи ці механізми сподобаються Зеленському. Зе-президент остаточно поховав мирний порядок по Донбасу. Адже абсолютно всі розуміють, що з такою політикою Зеленського миру на Донбасі не буде. Показово адже, що влада переслідує людину, яка є уособленням руху по досягненню миру в Україні політичним шляхом. Медведчук під арештом, а на Донбасі стріляють. Саме цього вимагають від Зеленського його Західні куратори на шкоду Україні та українцям.