У політичній партії «Держава» заявили про незаконний тиск влади на Конституційний суд України і оголосили про готовність відстоювати права всього народу України для проведення всеукраїнського референдуму за всіма законами, які в порушення Конституції легалізують в «ручному режимі» залишки Конституційного суду.

Про це повідомляє лідер партії Дмитро Василець на своїй сторінці в Telegram з посиланням на заяву партії «Держава».

«Політична партія «Держава» фіксує факт блокування Конституційного суду України і переведення його в «ручне управління» Офісом Президента шляхом незаконного недопуску суддів КС Касмініна і Тупицького на свої робочі місця, а також політичного тиску на всіх без винятку суддів КСУ шляхом кримінальних справ, погроз життю і здоров'ю», - зазначено в повідомленні.

У партії заявили, що мета такого блокування і тиску очевидна.

«Легітимізувати без всеукраїнського референдуму неконституційні «хотілки»влади, а саме: продаж землі, дискримінаційні закони про мову, закон про церковне рейдерство та інші руйнівні для держави Україна закони», - сказано в заяві.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Центр Києва перекрили перед виступом Зеленського: чергують силовики з автозаками, всі фури перевіряють

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Показати ще

Також в партії додали, що як наслідок, ми спостерігаємо абсолютно неконституційне рішення Конституційного суду від 14.07.2021-го про легалізацію дискримінації мільйонів російськомовних громадян України за мовною ознакою, знищення культурного різноманіття та порушення прав людини.

«Партія «Держава»безумовно буде відстоювати права всього народу України і неодмінно зробить всі необхідні кроки для проведення всеукраїнського референдуму за всіма законами, які зараз злочинним шляхом і в порушення Конституції легалізують в «ручному режимі» через підконтрольні Офісу Президента залишки Конституційного суду», - резюмували в заяві.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що Партія «Держава» вимагає від влади повного повернення соціальних гарантій: люди вийшли на мітинг.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Василець заявив про введення податку на доходи транснаціональних корпорацій, що партія «Держава» підтримує рішення країн G-20.