Майже 900 перевірок, понад тисяча складених адмінпротоколів та майже 9 мільйонів гривень розрахованих збитків – такі результати роботи Держекоінспекції протягом минулого тижня.

В період з 9 по 15 липня тероргани ДЕІ провели перевірки на 348 об’єктах державного нагляду. Порушникам було пред’явлено претензії на відшкодування 2,6 мільйона гривень.

Найбільше збитків довкіллю було завдано внаслідок незаконного зрізання 166 дерев на території Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Шкода, завдана навколишньому середовищу, склала 2,4 мільйона гривень. Надалі розслідуванням справи та пошуком винуватців порушення займатиметься СУ ГУНП в Хмельницькій області.

Ще 1,1 мільйона гривень збитків розрахувала Держекоінспекція за забруднення земельної ділянки на території Лісогринівецької сільської ради на Хмельниччині. Матеріали передано до ГУНП в Хмельницькій області.

Також майже 900 тисяч гривень збитків завдано довкіллю внаслідок незаконної рубки та пошкодження до ступеня припинення росту 191 дерева на території ДП «Свалявське ЛГ» у Закарпатській області. Матеріали, складені за фактом перевірки, також направлено до відповідних органів поліції.

Популярні новини зараз

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Українцям показали, де живе соратник Зеленського "Юзік": "садовий будиночок" за 400 тисяч доларів

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще