Нинішня українська влада звинувачує Росію в тому, що вона заважає розвитку України, забуваючи при цьому, що якщо ми не вважаємо за потрібне враховувати інтереси Москви, то і вона точно так само має право не рахуватися з інтересами Києва. Така думка висловивши народний депутат України, голова політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера «про історичну єдність росіян і українців».

Парламентарій підкреслив, що вміння рахуватися з інтересами сусідів є однією з основних ознак незалежної держави

"Коли Україна входила до складу інших держав, то її, за визначенням, хвилювали виключно свої внутрішні проблеми, а інтересами сусідів займалися в столицях імперій. Сьогоднішні політики вважають, що якщо Україна увійде в ЄС і НАТО, то це автоматично позбавить її від того, щоб рахуватися з Росією. Ну так, в цьому випадку з Москвою будуть говорити в Брюсселі і Вашингтоні, а Україну ніхто і слухати не буде. Втім, зараз вже так і відбувається", - констатував Віктор Медведчук.

На думку політика, завдання України в тому, щоб інтегрувати Росію в Європу, а не навпаки ‒ своїм негативним прикладом відштовхнути росіян від інтеграції з Європою.

"Майбутнє незалежної України лежить не в створенні проблем для Росії з одного боку, а Європи з іншого. Майбутнє України лежить якраз у протилежному-у вирішенні цих проблем. Україна повинна бути інтегратором Росії в Європу і Європи в Росію. Сьогоднішні росіяни, які дивляться на результати інтеграції України в ЄС, туди не хочуть. Для них європейський вектор за допомогою української політики став антирекламою. Для європейців українці теж антиреклама Росії. Виходить, що для миру і спокою в Європі потрібно ліквідувати Україну? І є недавній приклад-Югославія, яку розтягнули на окремі держави і території», ‒ підкреслив Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Дружина Тараса Цимбалюка перевершила Тіну Кароль: "Якби у мене була така фігура..."

Показати ще