Президент України Володимир Зеленський переміг на виборах у 2019 році насамперед через опозицію до націоналістичного мілітаристського режиму тодішнього Президента Петра Порошенка. Але зараз Зеленський у багатьох відношеннях пішов далі, ніж його попередник: закриваючи незалежні телеканали, переслідуючи опозицію і висуваючи відверто політичні звинувачення проти голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука. Про це пише Популярна міжнародна інформаційна платформа WSWS.

У публікації підкреслюється, що уряд Зеленського продовжує відвертий ура-патріотизм, переслідування неугодних політиків і провокаційні дії щодо Росії.

«Цього року Зеленський оголосив про відверто агресивну політику щодо повернення Криму, недемократично розправився з пресою і ввів санкції, а також переслідував опозиційного політика Віктора Медведчука», – йдеться в опублікованій статті.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука в державній зраді. 13 травня цього року лідер опозиції був поміщений під домашній арешт, а 9 липня Печерський районний суд міста Києва продовжив цей запобіжний захід ще на два місяці. Коментуючи дане рішення суду, Віктор Медведчук підкреслив, що воно є незаконним і, безумовно, буде оскаржено.

«Рішення несправедливе, воно побудоване на порушеннях Кримінального процесуального кодексу, в тому числі в частині подачі клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ‒ - сказав Медведчук. - Суд не врахував доводів захисту. Але я особисто, як і представники мого захисту, був готовий до будь-якого рішення, тому що ми розуміємо, що це лише один з етапів боротьби».

Популярні новини зараз

День Незалежності, Яблучний Спас і довгий вікенд: скільки вихідних матимуть українці у серпні

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Показати ще