Такий дисбаланс в доходах і витратах населення веде до глибокої кризи в суспільстві. Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Наш край» Сергій Шахов.

«Літнім українцям збільшили пенсію на суму, за яку можна придбати трохи більше кілограма гречки. Або на 1,45%. Однак Держстат показує цифри, які роблять це досягнення посміховиськом. Інфляція досягла 9,5%, а тарифи зросли втричі. І це не межа — вже заявлено, що восени тарифи зростуть від 40 до 70% — залежно від міста», — заявив Шахов.

Співголова "Нашого краю" зазначив, що уряд ще й переклав відповідальність за це подорожчання на місцеву владу, не давши їм можливості якось вплинути на ситуацію.

"Створений урядом" ринок газу " повністю орієнтований на європейську вартість блакитного палива. А вона, як всім відомо, зараз в спокійний сезон вже б'є всі рекорди. Через інструкції від "Нафтогазу", місцеві теплогенеруючі компанії поставлені в глухий кут. Відтепер вони мають здійснювати передоплату за газ, а за найменші порушення отримуватимуть непідйомні штрафи. Тому місцева влада не зможе знизити тарифи, як би вони не хотіли цього«, - зазначив співголова»Нашого краю".

На думку Сергія Шахова, збільшення тарифів на тепло призведе до поглиблення кризи в тепловій галузі.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик показала струнке тіло у відвертій сукні - "Яка солоденька!"

Оля Полякова знялася в однакових бікіні з 16-річною донькою Машею: немов подружки

Кіт Андрія Садового насмішив львів'ян - бігає, наче вжарений: "Коли був вуличним і оселився у мерії"

"Холостяк" Заливако приголомшив зізнанням поруч з Микитою Добриніним: "У мене як у кота"

Показати ще

«Більш високі тарифи неминуче призведуть до зростання боргів населення. І це в той час, коли у тепловиків не буде дієвих механізмів для їх врегулювання. В результаті в українських будинках тепло може просто зникнути, тому що газ ніхто не буде поставляти в борг», — попередив він.

Уряд повинен збалансувати витрати і доходи українців з тим, щоб забезпечити нашим громадянам гідний рівень життя. "Наш край" продовжує наполягати на тому, що для порятунку українців від злиднів і замерзання в опалювальний сезон потрібно нарощувати видобуток вітчизняного газу. Власне блакитне паливо - це не тільки порятунок від боргової петлі, а й посилення енергетичної незалежності та безпеки України. Це особливо актуально на тлі скорочення транзиту російського газу територією України.