У вівторок, 20 липня, Київський апеляційний суд розглядав апеляцію, подану адвокатами народного депутата України, голови політради «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту. Наступне засідання відбудеться 30 липня о 10:30.

Суддя у справі зазначив, що суд щойно отримав 13 томів матеріалів справи з Печерського райсуду, і тому необхідно ознайомитися зі справою більш детально.

Однак в опозиції вважають, що справа Медведчука просто-напросто затягується з ряду причин-починаючи з відсутності фактів винуватості опозиціонера, закінчуючи відволіканням уваги громадськості від глобальних проблем в країні.

"Якби у влади був хоча б один аргумент, що підтверджує винність голови політради партії" опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука, то прокурори від радості вже на столі танцювали. Але всі бачать - у них нуль аргументів! Нам казали, що нададуть докази ... де вони? Їх немає!» - заявив народний депутат України, співголова партії " опозиційна платформа - за життя» Вадим Рабінович після засідання суду.

Популярні новини зараз

Син Потапа та Ірини Горової перетворився на справжнього чоловіка: "Фіксує красу"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Володимир Дантес відсвяткував день народження мами: Надя Дорофєєва не прийшла до свекрухи

"Холостяк" Микита Добринін показав, хто чекає його зі зйомок, і це не Даша Квіткова: "Краса"

Показати ще

Політик нагадав, що за такою ж схемою – без доказів провини – влада закрила три опозиційні телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK, а також по дзвінку з СБУ вимкнула з ефіру створені журналістами «Перший незалежний».

"Все, що сьогодні відбувається-це судилище над опозицією! У влади немає фактів, а є лише бажання посадити всіх незгодних у в'язницю... але ми то знаємо, чим все це закінчується!» - зауважив Вадим Рабінович.

Разом з тим співголова партії "Опозиційна платформа - За життя», на відміну від колег, акцентував увагу на «досягненнях» «зеленої» влади.

«Мої колеги говорять про провали нашої влади, а я скажу про її «досягнення»: їм вдалося продати землю України, їм вдалося при пенсії в 2000 грн зробити платіжки 3000 грн, їм вдалося поставити під контроль західних країн практично всі серйозні вітчизняні підприємства, їм вдалося легалізувати гральний бізнес... Я думаю, що їм ще багато чого вдасться, якщо ми не візьмемо голову в руки» і нормально не проголосуємо в наступний раз», – резюмував Вадим Рабинович.