Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це єпископ Віктор (Коцаба) написав у своєму телеграм.

«Багато воцерковлених православних християн вважають, що сповідувати Христа перед людьми - значить, відкрито і постійно демонструвати свою віру. Інші впевнені, що в цих словах мова йде виключно про гоніння на Церкву, під час яких і треба сповідувати Христа, а значить в решту часу ніякої «демонстрації» бути не повинно, так як вірити потрібно «таємно», - підкреслив владика Віктор.

Він пояснив, що ні те, ні інше розуміння не зовсім точно і правильно відображає зміст того, що значить «сповідання» Христа.

«Демонструвати свою віру напоказ, підкреслювати її при кожному зручному випадку не потрібно. Але, з іншого боку, і приховувати її від «сторонніх очей» теж не варто. Віра в Бога - це природний стан душі християнина. І якщо він буде жити так, як повинен (виконувати заповіді, любити Бога і ближніх, віддалятися від гріха і творити благо), то це і буде справжнім сповіданням Христа перед людьми», - сказав єпископ Віктор.

Архієрей підкреслив, що багато віруючих Української Православної Церкви на своєму прикладі показали сповідання віри.

Популярні новини зараз

Танцюрист Наді Дорофєєвої в комі після побиття: "Був крововилив у мозок"

З 1 вересня школи перейдуть на стандарти Нью-Гемпшира: малюнки – на уроках історії, нові тести і "нарко-перевірка" вчителів

Володимир Зеленський виступив з важливою заявою: "Всі кордони у бойову..."

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Показати ще

«В Україні, де на Церкву чиниться чималий тиск, навіть просто бути її чадом - вже сповідування. А тим більше, коли мова йде про захист своїх храмів, терпінні образ і фізичного насильства. Багато наших співвітчизників на своєму власному прикладі і досвіді показали нам, що значить бути сповідниками», - зазначив владика.

Єпископ Віктор закликав пам'ятати, що «коли ми чуємо слова Христа про необхідність сповідувати свою віру в Нього перед людьми, то давайте пам'ятати, що будь-які випробування нас не чекали б через це, в кінцевому підсумку Сам Господь сповідує нас перед Своїм Небесним Отцем».