Як повідомляє Центр інформації УПЦ, з посиланням на kdais.kiev.ua, книга являє собою короткий нарис історії Православної Церкви на території України.

«Вона охоплює події від початків християнства на Русі до сьогодення. Події церковної історії зображені на тлі суспільно-політичного та культурного життя як у середині країни, так і на міжнародній арені у відповідні епохи. Це дозволяє краще зрозуміти звивистий шлях, який пройшла Українська Православна Церква за свою більш ніж 1000-літню історію», - відзначили в КДАіС.

Видання здійснено з благословення Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія і за сприяння керуючого справами УПЦ митрополита Антонія (Паканича), який також є головою редакційної колегії книги.

У видавничу групу увійшли: ректор Київської духовної академії і семінарії професор єпископ Сильвестр, проректор з науково-богословської роботи професор Володимир Бурега, вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук та викладач ієромонах Митрофан (Божко).

Книга рекомендована до друку Вченою радою Київської духовної академії і семінарії та підготоване до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт розірвав всі стосунки з Ксенією Мішиною, крапку поставлено: "Дайте нам спокою"

Помер "батько російського року" Олександр Градський - під його пісні розпався СРСР

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Показати ще

Видання оздоблено численними ілюстраціями і розраховане на широке коло читачів. Спеціально для цієї книги були підготовані карти Київської Митрополії в різні періоди її існування.