За останні кілька років багато дітей і батьків встигли почути про дистанційну форму навчання та навіть спробувати її. Для одних це був позитивний досвід, більш ефективне та цікаве навчання, а іншим учителі просто надсилали скани підручників. Постає запитання, як вибрати хорошу школу з дистанційним навчанням? Хто сьогодні лідирує серед дистанційних шкіл України?

Що таке гарна дистанційна освіта?

Важливо розуміти, що якісне дистанційне навчання – це не читання підручників удома та перевірка завдань за допомогою електронної пошти. Серйозні школи з дистанційною формою навчання – це величезна увага до дітей, індивідуальна навчальна програма для кожного учня, спеціальна онлайн-платформа, кращі навчальні матеріали та досвідчений викладацький склад.

школа "Оптіма"
школа "Оптіма"

Таку школу легко впізнати, якщо придивитися до досвіду у сфері освіти, партнерськими програмами, а також результатами її випускників на ЗНО минулих років. Наприклад, перша ліцензована в Україні дистанційна школа «Оптіма» сьогодні:

 • входить в 50 кращих навчальних закладів для школярів в Україні за результатами ЗНО 2020;
 • щорічно випускає понад 600 щасливих та успішних вихованців, її вже закінчили більш як 11 000 молодих людей;
 • співпрацює з академічним центром «BN Global», учні можуть після закінчення отримати два документи державного зразка (український та американський).

«Оптіма»: формула якісної освіти онлайн

«Оптіма» змогла вийти в авангард вітчизняної шкільної освіти завдяки високим міжнародним стандартам, турботі та увазі до кожного вихованця, сучасним технічним рішенням й передовим авторськими методиками. Всім учням і батькам «Оптіма» пропонує:

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" 2 520 гривень усім охочим: як березнева індексація змінила розмір "стандартної" пенсії ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще
 • власну освітню платформу, на якій зможуть навчатися навіть діти молодших класів, цілодобовий доступ до завдань і уроків, контроль успішності дитини в реальному часі;
 • індивідуальну та адаптивну програму для кожного учня, поглиблене вивчення іноземних мов, постійний супровід тьютора та викладачів;
 • кращу в Україні базу навчальних матеріалів, мультимедійні лекції, інтерактивні завдання та вправи, сучасні підручники та допоміжні матеріали;
 • передові авторські методики навчання, розвивальні вправи, колективні завдання та навчальні проєкти, олімпіади та міжнародні освітні програми;
 • контрольні роботи та ДПА дистанційно, ЗНО – за місцем проживання.

Для освіти в «Оптімі» не існує кордонів або умов, школа приймає всіх, незалежно від попередніх оцінок або місця проживання. Після закінчення школи всі учні складають ЗНО за місцем проживання та отримують документ державного зразка.

Крім того, тут можна навчатися й факультативно за програмою «Слухач», не забираючи документи зі своєї школи. Спробувати та оцінити «Оптіму» можна вже сьогодні, скориставшись безкоштовним демодоступом до освітньої платформи.

школа "Оптіма"
школа "Оптіма"

«Оптіма»: школа нового часу

З вересня 2021 на дітей і батьків в «Оптімі» чекають ще більше приємних несподіванок і сюрпризів:

 • повністю оновлена початкова школа (1-4 класи) за міжнародними стандартами, інтерактивні вправи та анімовані уроки для наймолодших учнів;
 • найкраща платформа для англійської мови OxfordLearn і навчальні матеріали Oxford University Press уже з першого класу;
 • рекомендована МОН всеукраїнська програма «Розумники (Smart Kids)»;
 • нові онлайн-класи для 4 учнів під наглядом вчителя та тьютора;
 • кейс-уроки, сучасні методики навчання, авторські програми;
 • фізико-математичний і факультативний IT-клас для учнів середньої школи;
 • командні навчальні проєкти, зустрічі з однокласниками, екскурсії, виїзні уроки.

Прийняти рішення про дистанційну освіту для дітей буває непросто. Для того, щоб зважити всі «за» і «проти» в «Оптімі» рекомендують скористатися безкоштовним демодоступом. Його можна отримати за посиланням. Для з’ясування всіх питань, що цікавлять телефонуйте в колцентр за номерами: +380673339187, +380993339187.