Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, очолив святкове богослужіння на соборній площі лаври Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Помолитися в Києво-Печерській лаврі і прикластися до святинь, які очолювали Великий Хресний хід, прибули десятки тисяч паломників з усіх єпархій УПЦ, віруючі з інших держав, а також представники Помісних Православних Церков.

День Хрещення Русі
День Хрещення Русі

У святкуванні взяли участь: делегація Антіохійської Православної Церкви на чолі з єпископом Селевкійським Єфремом, секретарем Священного Синоду Антіохійського Патріархату; делегація Сербської Православної Церкви у складі єпископів Ремесіанського Стефана та Топлічського Ієрофея; представник Православної Церкви Чеських земель і Словаччини архієпископ Празький Михаїл; віряни з Грузії та Чорногорії.

«Сьогодні великий день — День Хрещення Русі. Вшановуємо хрестителя і просвітителя — великого святого князя Володимира, який об’єднав всю Русь і просвітив її святим хрещенням», - сказав Митрополит Онуфрій.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук" На Новий рік будуть котлети? В Україні падають ціни на свинину, курятину та сало Можна солити, консервувати та смажити: українців порадували новими цінами на сало Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

День Хрещення Русі
День Хрещення Русі

Блаженніший побажав вірянам, щоб молитвами святого князя Володимира Господь допомагав бути гідними його нащадками, жити в вірі, як і він жив, і творити добро, як і він творив, нести у свої сім’ї, у свою державу благополуччя, терпіння і взаємну любов.

Як повідомлялося, вчора в Києві відбувся молебень на Володимирській гірці і Всеукраїнський хресний хід Української Православної Церкви, в якому взяли участь понад 350 тисяч віруючих.