Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, очолив святкове богослужіння на соборній площі лаври Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Помолитися в Києво-Печерській лаврі і прикластися до святинь, які очолювали Великий Хресний хід, прибули десятки тисяч паломників з усіх єпархій УПЦ, віруючі з інших держав, а також представники Помісних Православних Церков.

День Хрещення Русі
День Хрещення Русі

У святкуванні взяли участь: делегація Антіохійської Православної Церкви на чолі з єпископом Селевкійським Єфремом, секретарем Священного Синоду Антіохійського Патріархату; делегація Сербської Православної Церкви у складі єпископів Ремесіанського Стефана та Топлічського Ієрофея; представник Православної Церкви Чеських земель і Словаччини архієпископ Празький Михаїл; віряни з Грузії та Чорногорії.

«Сьогодні великий день — День Хрещення Русі. Вшановуємо хрестителя і просвітителя — великого святого князя Володимира, який об’єднав всю Русь і просвітив її святим хрещенням», - сказав Митрополит Онуфрій.

Популярні новини зараз

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

День Хрещення Русі
День Хрещення Русі

Блаженніший побажав вірянам, щоб молитвами святого князя Володимира Господь допомагав бути гідними його нащадками, жити в вірі, як і він жив, і творити добро, як і він творив, нести у свої сім’ї, у свою державу благополуччя, терпіння і взаємну любов.

Як повідомлялося, вчора в Києві відбувся молебень на Володимирській гірці і Всеукраїнський хресний хід Української Православної Церкви, в якому взяли участь понад 350 тисяч віруючих.