У партії "Опозиційна платформа - за життя" сподіваються, що Київський апеляційний суд сьогодні винесе справедливе рішення у справі Віктора Медведчука, голови політради цієї політичної сили. Про це в ефірі телеканалу «Перший Незалежний» заявив народний депутат, член фракції «Опозиційна платформа – за життя» Юрій Загородній.

«Ми всі сподіваємося, що суд винесе справедливе і законне рішення. Сподіваємося, судді врахують статтю 6 Конституції України і будуть виходити з того, що судова влада – це окрема гілка влади в Україні, а самі судді повинні служити закону, а не Президенту, яким би не було його прізвище», ‒ зазначив парламентарій.

Також в партії впевнені, що сторона звинувачення в ході сьогоднішнього засідання так і не надасть доказів провини лідера української опозиції, оскільки Віктор Медведчук своєю діяльністю не порушував законів України.

«Ми глибоко переконані, що Україна в черговий раз не почує нічого нового від сторони обвинувачення. Тому що не може бути ніяких звинувачень, їх апріорі немає, ‒ підкреслив Загородній. - Медведчук Віктор Володимирович своєю діяльністю не порушував законів України. Всі звинувачення, які проти нього висуваються, придумані на Банковій. Вони шукають докази, але їх просто немає».

В ОПЗЖ наполягають, що справа проти Медведчука носить політичний характер.

Популярні новини зараз

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

"Суд повинен зрозуміти, що ця справа суто політична, політичне замовлення. Ніякої кримінальної складової в ньому немає ‒ - заявив Юрій Загородній. - Єдина вина Віктора Володимировича полягає в тому, що він, як лідер політичної сили, за яку проголосували мільйони виборців, запропонував Україні Інший шлях розвитку, що відрізняється від шляху, яким веде країну нинішня владна команда. Чому це не подобається владі? Тому що у них немає стратегічного мислення, відсутнє бачення того, як повинна розвиватися Україна».

Нардеп також вказав на некомпетентність влади, низький рівень професіоналізму і відсутність будь-яких моральних принципів у тих, хто сьогодні боїться вести відкриту політичну дискусію щодо шляхів розвитку України і зайнятий лише переслідуванням опозиції.

"Вони не здатні до відкритої політичної дискусії. Тому пішли іншим шляхом-безпідставних звинувачень. Вони не те що не мають політичної культури, вони не мають належної освіти для того, щоб управляти країною і тим більше вести політичну дискусію з опозицією щодо шляхів розвитку України, ‒ зазначив Загородній. - Саме в конструктивній, діловій, професійній дискусії народжуються вірні рішення. Але влада повела Україну шляхом деіндустріалізації та деградації. Саме на це не раз вказував Віктор Володимирович».

При цьому нардеп впевнений у провалі всіх спроб нинішньої української влади сфабрикувати справу проти Медведчука і розправитися з «Опозиційною платформою – за життя».

«Вони побачили у Вікторі Медведчуку свого головного політичного конкурента і придумали політичну справу, щоб розправитися спочатку з ним, як з лідером ОПЗЖ, а потім і з нашою політичною силою. Але я глибоко переконаний, що у них нічого не вийде. "Опозиційна платформа - за життя" не стане миритися з тим, що відбувається сьогодні в Україні. Почавши судовий процес над Медведчуком, влада почала судовий процес над десятками мільйонів своїх громадян, які не згодні з нинішнім курсом країни. Але разом з українським народом ми зупинимо діється в Україні абсурд", - сказав Юрій Загородній.