Вищий антикорупційний суд відхилив вже другу спробу Ігоря Коломойського зняти з розгляду справи «Роттердам+» неугодну їм суддю.

Заводи Коломойського разом з детективами НАБУ намагалися шляхом маніпуляцій передати слухання їх скарги проти закриття справи «Роттердам+» іншому судді.

Попередня спроба вплинути на призначення суддів феросплавам заводами робилася 21 липня.

Тоді ВАКС також визнав вимоги заводів Коломойського необґрунтованими.

На думку адвокатів сторони захисту, ВАКС в черговий раз вказав на те, що ця гілка антикорупційної системи є оплотом дотримання законодавства в Україні.

Популярні новини зараз
Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО
Показати ще

Нагадаємо, 20 травня новий прокурор САП вчетверте закрив справу «Роттердам+». Перший раз справу було закрито ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені офісом генерального прокурора та вищим Антикорупційним судом України.

Розслідування справи "Роттердам+" тривало більше 4 років. За цей період було проведено понад 10 державних та міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну та юридичну обґрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не було встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.