І суд першої інстанції, і Київський апеляційний суд повинні були розглянути зв'язок між звинуваченнями голови політради партії» опозиційна платформа – за життя " Віктора Медведчука в скоєнні особливо тяжких злочинів і доведеністю матеріалів підозри. Замість цього необґрунтовані звинувачення перетворилися на необґрунтоване застосування запобіжного заходу, який до всього іншого було продовжено.

Про це Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами після того, як Київський апеляційний суд залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження опозиційному політику домашнього арешту.

Медведчук підкреслив, що за гучними статями звинувачення немає ні ознак злочину, ні доказів його вчинення.

"Тому що немає ні ознак злочинів, передбачених статтями КК, немає виконання тих вимог, які пред'являються Кримінальним процесуальним кодексом і Конституцією до допустимості цих доказів. Такими доказами обвинувачення сьогодні не має, саме доказами, які б підтверджували ту підозру, яку підписано генпрокурором, у звинуваченні у тяжких злочинах", - зазначив лідер ОПЗЖ.

Результатом сьогоднішнього розгляду апеляції стало те, що необґрунтовані звинувачення перетворилися на необґрунтоване застосування запобіжного заходу, який ще й продовжили. І це за відсутності реальних допустимих доказів, констатував Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії " опозиційна платформа - за життя» Віктора Медведчука в державній зраді. 13 травня цього року лідер опозиції був поміщений під домашній арешт, а 9 липня Печерський районний суд міста Києва продовжив цей запобіжний захід ще на два місяці. Адвокати політика подали апеляційну скаргу на дане рішення. Її розгляд мав відбутися 20 липня в Київському апеляційному суді, але засідання було перенесено через те, що колегія суддів отримала матеріали справи тільки вранці напередодні засідання і не встигла ознайомитися з ними. А 30 липня Київський апеляційний суд, розглянувши апеляцію, залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку.