У Київського апеляційного суду був вибір: стати на бік закону і показати, що Україна ‒ правова держава, або прийняти щодо голови політради партії «Опозиційна платформа ‒ За життя» Віктора Медведчука політичне рішення, яке продиктоване офісом Президента. Про це в ефірі телеканалу «Перший Незалежний» заявив член Політради ОПЗЖ Максим Невінчаний після того, як Київський апеляційний суд залишив без змін рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження домашнього арешту опозиційному політику.

"Зеленський хоче являти собою і Президента, і прем'єра, і РНБО, і суд, і всі посади, які відповідають за прийняття рішень, втілювати в собі. Дуже великі зусилля прикладаються, щоб натиснути на суддів", - зазначив Невінчаний.

Він підкреслив, що кримінальне переслідування голови політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука – це спроба влади показати, що йде активна боротьба з так званими ворогами України.

"Вибравши на роль чергового ворога Віктора Володимировича Медведчука, вони не в змозі навіть надати докази. Це просто-а давайте його призначимо поганим. А підстав немає. Це страх перед тим, що Віктор Володимирович представляє сьогодні інтереси більшої частини протестного електорату і дає чіткі рецепти щодо виходу з кризової ситуації як всередині країни, так і на міжнародній арені, де у нинішнього політичного режиму є величезні провали і немає навіть розуміння, в якому напрямку рухатися. Наша влада звикла діяти за інструкціями, а у Віктора Володимировича є рецепти виведення країни з кризи. Влада боїться, що на його тлі буде виглядати дуже блідо. Саме з цієї причини їй необхідно його маркувати з негативного боку, але навіть це у неї не виходить», ‒ резюмував Максим Невінчаний.

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука в державній зраді. 13 травня цього року лідер опозиції був поміщений під домашній арешт, а 9 липня Печерський районний суд міста Києва продовжив цей запобіжний захід ще на два місяці. Адвокати політика подали апеляційну скаргу на дане рішення. Її розгляд мав відбутися 20 липня в Київському апеляційному суді, але засідання було перенесено через те, що колегія суддів отримала матеріали справи тільки вранці напередодні засідання і не встигла ознайомитися з ними. 30 липня Київський апеляційний суд залишив рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження домашнього арешту Віктору Медведчуку без змін.

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще