Весь процес, починаючи з оголошення підозри і закінчуючи судовими засіданнями у справі голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука, покликаний залякати політика і його однопартійців. Про це заявив сам Віктор Медведчук, спілкуючись з журналістами після того, як Київський апеляційний суд залишив без змін рішення про продовження лідеру ОПЗЖ домашнього арешту, прийняте раніше Печерським районним судом міста Києва.

Опозиційний політик підкреслив, що політичні репресії – це не те, що може налякати його і його однодумців.

«Головне завдання влади - це залякати, залякати загрозою незаконного кримінального переслідування і політичними репресіями. Вона це робить спеціально. І те, що сьогодні розслідується кримінальна справа, те, що пред'явлені необґрунтовані, незаконні звинувачення, які інкримінуються, і те, що я перебуваю сьогодні в рамках запобіжного заходу під домашнім арештом, – це всі спроби залякати мене, тим самим залякати партію і народних депутатів. Ні я, ні народні депутати цього не злякалися і не злякаються», ‒ заявив Медведчук.

За його словами, справжньою причиною кримінальної справи щодо нього є те, що на Банковій не сприймають конструктивну критику з боку опозиції ‒ як самого Медведчука, так і інших членів партії «Опозиційна платформа – За життя».

"Це ті провали, про які ми чуємо, знаємо, які відчуваємо і розуміємо кожен день. Це відсутність миру, я вже говорив. Це зростання комунальних витрат, рівень життя в цілому, рівень доходів, це природно. І наближення осені ще більш гостро зафіксує всі ці численні проблеми в соціальній та економічній сфері", - констатував Віктор Медведчук.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Дізналася про весілля Мурата? Ані Лорак з розбитим серцем звернулася до колишнього чоловіка

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нагадаємо, офіс генерального прокурора звинувачує голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука в державній зраді. 13 травня цього року лідер опозиції був поміщений під домашній арешт, а 9 липня Печерський районний суд міста Києва продовжив цей запобіжний захід ще на два місяці. Адвокати політика подали апеляційну скаргу на дане рішення. Її розгляд мав відбутися 20 липня в Київському апеляційному суді, але засідання було перенесено через те, що колегія суддів отримала матеріали справи тільки вранці напередодні засідання і не встигла ознайомитися з ними. 30 липня Київський апеляційний суд залишив рішення Печерського районного суду міста Києва про продовження домашнього арешту Медведчуку без змін.