НАК «Нафтогаз України» на електронних біржових торгах з продажу пального за річними контрактами реалізував 148,1 тис. тонн світлих нафтопродуктів виробництва Шебелинського НПЗ (Харківська обл.) за ціною в порту Роттердам (Нідерланди) плюс націнка від 23 до 55 доларів на тонні.

Про це свідчать результати аукціону на «Українські енергетичній біржі».

«Ціноутворення терм-контрактів на бензини здійснювалося за формулою з прив’язкою до середнього значення котирування Argus Eurobob Oxy FOB Rotterdam Barges Future (щоденного моніторингу агентства Argus)», - повідомили в компанії «Укргазвидобування».

На цьогорічних торгах за річними контрактами було реалізовано 56,9 тис. тонн бензину А-95 та 88,6 тис. тонн бензину А-92 та 2,6 тис. тонн дизельного палива.

За даними видання enkorr, премія на бензин А-95 до ціни в порту Роттердам склала 23 долари на тоні, для дизельного палива – 55,75 доларів на тоні.

Популярні новини зараз

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Нагадаємо, за формулою «Роттердам+» в 2016-2019 роках визначалася ціна на вугілля. В 2017-2020 роках діяла повністю ідентична формула «Амстердам+» для природного газу. З травня 2021 року Кабінет Міністрів запровадив формулу «Роттердам+» для бензину.