Суддя Печерського районного суду міста Києва Павло Вовк, який приймав рішення про продовження запобіжного заходу голові політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктору Медведчуку, повністю залежить від офісу Президента, так як на Банковій є компромат на нього. Про це в перерві засідання Київського апеляційного суду, який розглядав апеляційну скаргу на рішення, прийняте суддею Вовком, заявити народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній.

Розповідаючи про свої враження про розгляд апеляційної скарги адвокатів Медведчука на рішення Печерського районного суду міста Києва, парламентарій зазначив, що після ознайомлення з апеляційною скаргою слово було надано стороні захисту і першим виступив Віктор Медведчук.

"Це була дуже сильна мова. Мова державного діяча, юриста, адвоката, який показав безпідставність звинувачень. Показав, що ця справа замовна-із зазначенням всіх дат, номерів справ, коли порушувалися, як проводилося слідство, як проводилася експертиза, що це все незаконно", - зазначив Загородній.

Після такого сильного виступу Медведчука, який розбив усі докази сторони обвинувачення, присутні на суді однопартійці лідера ОПЗЖ сподівалися, що Київський апеляційний суд скасує незаконне рішення Печерського райсуду міста Києва.

"Дочекаємося рішення, після цього можна буде робити висновок, чи є в Україні судова влада і чи є Україна демократичною державою, як це записано в Конституції», ‒ сказав Юрій Загородній.

Популярні новини зараз

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

Наталія Могилевська після дієти ошелешила стрункою фігурою в костюмі: "Боже, шикарна"

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Показати ще

Висновки вже очевидні-Київський апеляційний суд залишив у силі рішення, прийняте суддею Вовком.

А суддя Вовк, який продовжив термін домашнього арешту Медведчуку, залежить від Банкової, так як там є на нього компромат, підкреслив Юрій Загородній.

"Ні для кого не секрет, що суддя Вовк проводив незаконні дії і на нього є відповідна папка, яка знаходиться на Банковій, 11, в офісі Президента. І суддя Вовк повністю виконав рішення, продиктоване Банковою. Підтвердження цьому те, що він зайшов до нарадчої кімнати, а вже через 15 секунд вийшов з рішенням і зачитав це рішення. За 15 секунд ніяка найгеніальніша людина не зможе підготувати рішення суду», ‒ упевнений парламентарій.

Депутат від ОПЗЖ вважає, що раніше, коли суддів обирали, а не призначали, рішення приймалися більш об'єктивні.

"Коли сьогодні суддів призначатимуть через комісію доброчесності, яка складатиметься з іноземців, буде підконтрольна владі, про те, що щось зміниться в судовій системі, говорити складно»,-резюмував Юрій Загородній.