В першу чергу, це стосується в.о. Голови Правління Івана Юрика, інших членів Правління та Наглядової ради. Тому прем’єр-міністр Денис Шмигаль має терміново змінити керівництво. Про це написала глава Тимчасової слідчої комісії по УЗ Юлія Гришина.

«Робота членів правління дублюється профільними директорами, яких в штаті "УЗ" 12. Саме так розмивається відповідальність, створюється надлишкова ланка і в без цього заплутаній системі управління. За умови такої нікчемної роботи та її наслідків, голова та члени правління отримували останні два роки, окрім високих, призначених акціонером окладів, ще й значні винагороди, премії та фінансову допомогу. Усього майже 66 млн грн», - підкреслила вона.

ТСК констатувала: поточний склад правління - це не команда професіоналів-однодумців, яка цілеспрямовано працює на користь "УЗ" та національної економіки, а розрізнений набір дилетантів в залізничній сфері, які є висуванцями певних «впливових сил», та за дуже велику винагороду відстоюють їх інтереси, руйнуючи стратегічну для держави галузь.

«Вони (правління) не тільки не хочуть і не можуть реформувати галузь, вони навіть нездатні управляти нею. Як голова ТСК, вкотре звертаюся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням прискорити процес зміни керівництва УЗ, оскільки саме акціонер несе за це основну відповідальність! А тепер ще й рішення РНБО є! Виконуйте, чекати більше не можна!», - резюмувала Гришина.

Нагадаємо, Рада нацбезпеки і оборони ініціювала введення тимчасового управління на АТ «Укрзаліниця» через критичний стан УЗ, який загрожує нацбезпеці. Як заявили в РНБО, керівництво компанії не виконує показники по капітальним інвестиціям і темпам електрифікації, що змушує компанію здійснювати закупівлю дизельного палива у Росії. Також в РНБО звинувачують топ-менеджмент в малих зарплатах на підприємстві, та неефективних закупівлях.

Популярні новини зараз

Жанну Фріске добила не тяжка хвороба, спливли нові подробиці про смерть зірки "Блестящих"

Білосніжна Настя Каменських після загибелі батька вперше замислилася про нове кохання

Соняшникова олія знову подорожчає для українців: експерти назвали причини

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Показати ще

Зараз т.в.о. глави УЗ виконує Іван Юрик, якого неодноразово звинувачували у корупції та неефективному керівництві. Так, згідно зі звітом ТСК по УЗ, частина проблемних питань компанії пов'язані безпосередньо з Юрик, який очолює компанію вже вдруге. Так, саме він раніше проводив так звану реструктуризацію боргів УЗ, в результаті чого ставки кредитів для компанії виявилися в середньому в два рази вищими, ніж на ринку.