Вперше з початку літа на українські ТЕС за добу було поставлено більше вугілля, ніж вони спалили. Про це свідчать дані Міністерства енергетики на 4 серпня.

На всі ТЕС 3 серпня сумарно надійшло 63 100 тонн вугілля, при цьому станції за цю добу використовували 62 700 тонн.

Найбільше вугілля за минулу добу було поставлено на Бурштинську, Запорізьку та Луганську ТЕС (всі три – ДТЕК Енерго). У компанії ДТЕК повідомили, що запаси вугілля поповнюються в щоденному режимі і ресурсу на поточний момент достатньо для безперебійної роботи енергосистеми. Також компанія розглядає можливості імпорту додаткових обсягів вугілля.

Поставки вугілля на державні ТЕС "Центренерго" як і раніше не покривають поточне споживання. Так на державні ТЕС за добу надійшло 9300 тонн, а використано – 16300 тонн (майже в 2 рази більше).

Нагадаємо, на початку липня загострилася криза на енергоринку через маніпуляції трейдерів. Запаси вугілля в місяць впали до рекордно низьких 950 тис. т, а третина енергоблоків державних ТЕС зупинилися через брак вугілля і газу.

Популярні новини зараз

Морози накриють Україну в жовтні: коли очікувати холодів

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек віддалися пристрасним поцілункам просто на вулиці, правду не приховати

Білосніжна Настя Каменських після загибелі батька вперше замислилася про нове кохання

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Показати ще

Ціни на електроенергію протягом останніх 4 місяців штучно перебували на рівні нижче собівартості виробництва, позбавило реальних виробників кошти на закупівлю палива та проведення ремонтів.