Чи слід очікувати цієї осені в Україні значних соціальних потрясінь? Свою думку з цього приводу у програмі «Чаплига відповідає» висловлює політолог Михайло Чаплига.

«Ще недавно я сказав би, що цієї осені в країні будуть потрясіння, а наступної весни – нові вибори. Але тепер все змінили 2,7 мільярда доларів, які нам погодився дати МВФ. Втім, ще не факт, що Україна отримає ці гроші. Але зараз я схильний думати, що українське керівництво зуміє пропетляти. Хто контролює Київ, той контролює всю країну. Тому владі потрібно восени розділити посади мера Києва і голови міської адміністрації, а також поставити в столиці свої «очі», - вважає він.

На його думку, такий план виглядає цілком реальним.

«Наступний крок влади – роздати соціалку, щоб заспокоїти народ. Щоб ніхто нікуди не ліз, потрібно ввести локдаун. Так, це буде удар по економіці – але всім, як в минулий раз, дадуть по вісім тисяч. Мабуть, пару спокійних місяців влада отримає. А тим часом можна буде продовжувати нинішню політику взяття під контроль всіх силових відомств», - каже Михайло Чаплига.

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Володимир Зеленський вперше показав величезного домашнього улюбленця: "Хтось тренується, а хтось відпочиває"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше політолог Максим Ялі припустив, для чого владі знадобилися кадрові перестановки в керівництві силових відомств.

Також Знай.ua повідомив, що, на думку колишнього заступника секретаря РНБО генерал-майора Сергія Кривоноса, прийняття формули Штайнмаєра викличе в Україні масові протести.