4 серпня, о 14:00, на території Придніпровського районного суду міста Черкаси, використовуючи хімічні засоби, холодну та вогнепальну зброю, застосовуючи фізичну силу, радикали вчинили напад на представників партії «опозиційна платформа ‒ за життя». Про це повідомив народний депутат України від фракції ОПЗЖ Василь Німченко, зазначивши, що в цьому суді сьогодні розглядалася позовна заява про захист честі, гідності та ділової репутації політичної партії «опозиційна платформа – за життя» до Кухарчука Д.в., одного з представників «Нацкорпусу».

Мета нападу радикалів зрозуміла: чинити тиск на суд і членів партії і залякати громадян ‒ прихильників ОПЗЖ. Кільком постраждалим від рук екстремістів довелося надавати невідкладну медичну допомогу ‒ викликати «швидку».

Партією за фактом скоєння злочинів будуть направлені відповідні звернення до правоохоронних органів для притягнення винних до кримінальної відповідальності.

Популярні новини зараз

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

Юлія Саніна з The Hardkiss перетворилася на героїню "матриці": Нова Трініті для Кіану Рівза?

Зубожілі українці економлять на хлібі, яйцях і картоплі

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Як відомо, позовну заяву, яку розглядав суд, було подано після того, як псевдопатріоти зареєстрували на офіційному порталі Черкаської міської ради електронну петицію про заборону політичної партії «опозиційна платформа – за життя».

Дана петиція, по суті, є нікчемною, зазначив нардеп від ОПЗЖ Василь Німченко, підкресливши, що це не тільки прояв нігілізму і варварства, а й приклад умисних дій, спрямованих на розпалювання ворожнечі в суспільстві.

За словами Василя Німченка, Кухарчук, цей "ватажок черкаських корпусних неофашистів«, обмовив політичну партію» опозиційна платформа ‒ за життя", поширив неправдиву інформацію і перешкоджав законній діяльності партії.

«На жаль, при тому тиску на суд і моральному терорі, який триває роками і здійснюється націонал-радикалами, по суті, прямо в будівлі суду, на законне рішення розраховувати не доводиться. Остаточне рішення - за судами вищої інстанції", - зазначив Василь Німченко.

Подібного роду тиск на суддів і судову систему в цілому, який здійснюють опричники Зеленського, за своєю суттю, як страхітлива дія є фактом морального терору в умовах безкарності і потурання з боку інститутів влади.

Така вседозволеність знаходиться в прямому причинному зв'язку з безвідповідальністю і безкарністю за фізичну розправу за ідеологічною ознакою і з неонацистським сприйняттям своєї значущості в суспільстві.

Сьогодні радикали влаштували акцію залякування і під київським офісом Партії» опозиційна платформа – за життя": кидали димові шашки, фаєри і вибухові пакети.

Все це-ланки одного ланцюга. Варто відзначити системність подібного роду злочинних дій, що здійснюються при пособництві влади, яка створює передумови для здійснення морального терору щодо інакомислячих, вдаючись до приватизації судової системи і використання радикальних угруповань під «личиною лояльності влади», для перетворення України в диктаторську і поліцейську державу.

Але всі спроби тиску на ОПЗЖ не можуть мати перспективи. Партія не тільки відстоюватиме інтереси народу, а й в змозі захистити свою честь, гідність і ділову репутацію, тим самим стверджуючи свободу слова і право на волевиявлення кожного українця, підкреслив Василь Німченко.