Оригінал - на сайті "Кореспондент"

Судді Печерського та Київського апеляційного судів, які з благословення Банкової влаштовують судилище над лідером опозиції Віктором Медведчуком, очевидно, поки не усвідомлюють, наскільки кривою доріжкою вони йдуть. Адже вже найближчим часом вони можуть втратити статус "осіб, наближених до імператора", і перетворитися на втікачів, судорожно намагаються знайти містечко в світі, де їх не зможуть знайти і покарати за всією суворістю закону.

Свого часу і Інна Отрош, і Антон Чернушенко, колишні голови Печерського райсуду Києва та Київського апеляційного суду, і Родіон Кірєєв, колишній суддя Печерського райсуду, і екс-голова Дніпровського райсуду столиці Микола Чаус були впевнені, що вони всесильні і можуть виносити будь-які рішення, які йдуть врозріз не тільки з законами України, а й зі здоровим глуздом. Однак після зміни влади в країні швидко злетіли зі свого п'єдесталу і з ганьбою втекли з України.

Сьогоднішні судді з успіхом повторюють долю своїх попередників, підігруючи Зеленському і продовжуючи репресії щодо Віктора Медведчука. Ось тільки вони забувають про одне: Зеленський - не назавжди. У країні все більше людей незадоволені його діями, які спрямовані на знищення економіки і соціальної політики. А що буває після того, як люди виходять на Майдан - ми всі чудово пам'ятаємо. Однак втекти в Росію, як це вийшло у Отрош і Кірєєва, повторити їх шлях, у них не вийде. Та й в Європі отримати статус, який не дозволить їх повернути в Україну, їм буде проблематично. Адже Віктора Медведчука, на відміну від Зеленського, світові лідери поважають. Тому жодна країна в світі їх точно не вкриє, і вони дадуть відповідь за всі свої діяння.

Тому поки ще судді Вовку залишається пригадувати, як махати сапкою в городі, доглядати десь хатинку, та приміряти коротенькі шортики. Чаусу вони дивно йдуть. Адже єдиний шанс для нього, та й усіх інших - це поховатися в якомусь глухому селі і не висовуватися найближчі років 50. І то, навряд чи це допоможе, оскільки команда професіоналів, яку приведе з собою Віктор Медведчук після зміни влади, коли Зеленський зі своїм "другом корупційних схем" Єрмаком постануть перед законом, знайде їх усіх.

Популярні новини зараз

Україна поступово перетворюється на Польщу? Тисячі мігрантів масово хлинули в країну

Марина Боржемська на відпочинку знайшла заміну В'ячеславу Узєлкову: "Моя любов"

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Показати ще