Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на news.church.ua, про це Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав у проповіді в Почаївській лаврі.

Предстоятель УПЦ нагадав історію шанованої ікони Божої Матері «Почаївська» та зазначив, що Богородиця подарувала багато чудотворних ікон - «як знамення благодаті і Своїй милості».

Як підкреслив архіпастир, Матір Божа молиться за всіх людей перед Престолом Божим, допомагаючи долати складнощі і труднощі земного життя.

Саме тому, за словами Його Блаженства, потрібно пам'ятати, що коли здолали пристрасті чи спіткала біда, не можна впадати у відчай, а слід звернутися з молитвою до Пресвятої Богородиці.

«Кожна людина в певний період свого життя переживає, коли її обступають пристрасті своїми темними духами, коли вона не знає, де знайти собі пораду і допомогу. Потрібно пам’ятати: коли важко, коли оточує біда з усіх боків, коли не бачимо ніякого просвіту, треба звернутися з молитвою до Пресвятої Діви Марії, до Матері Божої, і Вона обов’язково допоможе», - дав настанову Блаженніший.

Популярні новини зараз

Притула, Кухар та Стульніков: Євген Кот розповів про людей, які його надихають

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

"Шо ти ригаєш...": Анастасія Приходько нарвалася на жорстку відповідь за приниження на "Співають всі"

Показати ще

На завершення Митрополит Онуфрій закликав проводити своє життя в любові навіть тоді, коли ненавидять, прощати, навіть якщо нам не прощають, і терпіти, навіть якщо нас не хочуть терпіти.

«Коли будемо так себе поводити, то будемо благословенними в цьому земному житті й молитвами Пресвятої Богородиці в майбутньому віці сподобимося стати причасниками вічного блаженства во Христі Іісусі Господі нашому», - підсумував Предстоятель.