Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів, чому не можна рекомендувати своїм громадянам виїжджати з країни. За його словами, це може означати фактично відторгнення території.

«Хтось рекомендує, а президент не може рекомендувати, адже він посадова особа і в Конституції написано все, що він може робити. У Конституції написано, що народ володіє надрами, землею і лісами», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, народ складається з громадян, які створили цю країну і кожен громадянин володіє шматочком території своєї країни, тому уряд не може рекомендувати своїм громадянам виїжджати з країни з тих чи інших причин.

«Якщо ти намагаєшся вислати своїх громадян, позбавивши їх права на частку території, значить, ти займаєшся геноцидом і громадянською війною, позбавляючи громадян своїх конституційних прав», - сказав політолог.

На думку експерта, якщо хтось заявляє, що громадяни України з якихось причин повинні виїхати в іншу країну, то він фактично відкидає людей від своєї території, що означає фактично відторгнення самої території.

Популярні новини зараз
Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Від кулі снайпера загинув п'ятиразовий чемпіон України: побратими намагалися його витягнути, але їхні життя теж забрали Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів, які є конкурентні переваги в України.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги, що Україна складається з двох мегаскладників.