Політолог Михайло Чаплига у програмі “Суть подій” на каналі "Знай.ua" з Любов’ю Завальнюк розповів, чи варто скасовувати пенсійну реформу в Україні.

"Якщо вірити розрахункам нашого уряду, то через 30 років 60% українців, це більше половини, не матимуть пенсії... Чи є сенс скасовувати реформу? Чи можна скасувати, звичайно можна! Заходимо в парламент, обираємо мене, я заходжу в парламент, оголошую, що всі козли. І одразу голосуємо за скасування реформ. Медичну можемо скасувати, разом з Супрун. Її теж скасуємо. Усе скасуємо. Що далі? Це змінить минуле?", - сказав Михайло Чаплига.

Він зазначив, що якщо хтось вийде і скаже, що реформу потрібно скасувати — то це буде популізмом.

"Якщо якась помилка була здійснена в минулому, вона ж до сьогоднішнього дня реалізована. І якщо я скасую щось в минулому — я ніяк не вплину на факт того, що є сьогодні... Що таке накопичувальна система? Адже за великим рахунком, солідарна в тому вигляді, як є зараз — вона і є накопичувальна", - додав Чаплига.

За його словами, накопичувальну систему намагалися впровадити у себе поляки, але в результаті вони повернули солідарну, оскільки система не витримала.

Популярні новини зараз
Важливі дати 2023 року: доленосні дні, які змінять все життя для кожного знаку зодіаку "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Пелюховський зазначив, що він за пенсійну реформу, але з тим, щоб на пенсію виходили в 45 років.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Замідра пояснив, що індивідуалізм заважає громаді працювати разом.