Рішення Ради нацбезпеки і оборони тимчасово покласти обов'язки голови правління «Укрзалізниці» на міністра інфраструктури Олександра Кубракова не вирішить проблему корупції на підприємстві.

Про це заявив співголова партії «Наш край», народний депутат України Сергій Шахов.

За його словами, депутати від «Нашого краю» з трибуни Верховної Ради не одноразово зверталися до правоохоронних структур з вимогою припинити безпрецедентну корупцію та відверте розкрадання коштів на «Укрзалізниці».

«Тільки за минулий рік, за висновками ТСК, компанія через корупцію втратила 8 млрд грн. Та замість розслідувань та вироків, РНБО тимчасово передала правління «Укрзалізниці» міністру інфраструктури, що створює лише небезпечний прецедент узурпації влади», — наголосив Сергій Шахов.

Як наголосив нардеп, «Наш край» закликає владу не заграватися у «тимчасові адміністрації», а натомість провести відкритий публічний конкурс на посаду керівника «Укрзалізниці». Крім того, слід ввести ефективну систему мотивації, коли керівництво держпідприємств отримуватиме премії пропорційно прибуткам компанії у розмірі не більше 1% від чистого доходу.

Популярні новини зараз
Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

Нагадаємо, Рада нацбезпеки та оборони доручила Кабінету міністрів покласти обов'язки голови правління «Укрзалізниці» на міністра інфраструктури Олександра Кубракова.