У новому випуску програми «Культ особистості» Руслана Бізяєва український журналіст, політичний експерт, політолог Дмитро Джангіров розповів про комсомольців, що з'явилися в Америці.

«У них зараз дуже схожий час на передперебудовний і перебудовний в СРСР, коли почав претендувати на посади комсомол. Комсомольський призов завжди в партії існував. І зараз стали молоді висуванці. Типова комсомолка - демократична партія, зрозуміло. Це Дженніфер Псакі, яка завдяки своїй активності була якимось лідером студентських демократів, створювала якісь громадські організації в підтримку демократичної партії. Вона навіть номінації вигравала, типу студентського президента. Регіональні, зрозуміло. І вдруге вона - спікер, другий раз трохи краще, ніж перший. Псакі - це мем», - говорить він.

Але, пояснює політолог, є кілька груп цих «комсомольців».

«Є підгодовані, яких просуває стара гвардія. Псакі - класичний приклад. А є такі, що самі претендують, що ми вам приносимо голоси, ми ваша піхота. Йдеться про кола, пов'язані, умовно, з БЛМ та іншими. Ну, наприклад, Окас-Кортес, «чотири страшних жінки», які пройшли знову, і про яких говорив Байден. Камала Харріс в тому числі, далеко не улюблениця цього демократичного істеблішменту», - розповідає Джангіров.

Він знову проводить історичні паралелі.

Популярні новини зараз

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Показати ще

«У Радянському Союзі було партійне покарання - відправляли піднімати сільське господарство. Так ось, Камалу Харріс кинули на міграційну кризу. Вона провалила все. Провела якісь наради, але вона не приїхала на сам кордон, де табори, де страшні умови, де набагато більше, ніж при Трампі було, де набагато більше дітей, ніж при Трампі. Хоча Трампа звинувачували в страшних умовах і мало не у фашизмі. Але прийшли ліберали, і народ став вимагати повернення фашизму, як то кажуть. Вона з'явилася там, тільки коли в прикордонних штатах почав свої мітинги Трамп проводити», - зазначає експерт.

Знай.ua повідомляв, що, за словами Куси, Саміт Путіна і Байдена поставив на паузу дипломатичну війну між Росією і США.

Також Знай.ua повідомляв, що Куса пояснив, яку вигоду може отримати Україна з сварки зі своїми сусідами.