Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі розповів про героїв України. За його словами, в АТО пішло воювати багато хороших людей, яких ми не помічаємо на вулицях, тому що вони ніколи не виставляють на показ свої досягнення і нічого не просять.

«Я знаю дуже багатьох, хто пройшов АТО, справжніх героїв. Вони діяли за покликом совісті і дійсно були добровольцями», - зазначив Чаплига.

За словами експерта, дуже багато хто пішов воювати за Україну чисто за ідею і вони нікого не грабували, а захищали свою країну.

«Більшість реально за покликом совісті, з віри і бажання захистити йшли туди і ризикували своїм життям, своїми дітьми і сім'ями. Вони нікого не грабували – вони виконували свій обов'язок і таких багато», - сказав політолог.

Як зазначив Чаплига, такі люди ніколи на показ не виставляють свої заслуги і медалі, не користуються пільгами і нічого не вимагають. За словами експерта, ці люди нікого не звинувачують, бо вони щиро йшли на допомогу країні.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Показати ще

«І мені так приємно іноді допомогти їм, коли вони нічого не просять. Таких більшість, але ви їх не бачите, ви бачите інших», - сказав Чаплига.

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів, чому не можна навіть рекомендувати громадянам виїхати з країни.

Також Знай.ua публікував слова Чаплиги про 2,7 млрд доларів від МВФ: Це просто розписка на папері.