Три з чотирьох адвокатів феросплавних заводів Ігоря Коломойського і Центру протидії корупції в черговий раз не з'явилися на судове засідання по слуханні їх загальної скарги проти закриття справи «Роттердам+».

Про це свідчить відеотрансляція засідання на сайті Вищого антикорупційного суду.

Неявку 2 з 3 адвокатів, що представляють інтереси феросплавних заводів Коломойського, екс-нардепа Віктора Чумака і ЦПК, суд визнав неповажною.

На думку прокурора САП Дениса Демківа, систематична неявка адвокатів заявників свідчить про спробу затягнути судовий процес, який триває вже більше 2 місяців.

Популярні новини зараз
Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

"Дуже показова ситуація у нас складається. Ми цю скаргу слухаємо з середини червня. На сьогоднішній день майже 2 місяці ми розглядаємо скаргу. І в цих 2 місяці ми можемо побачити, скільки у нас пройшло засідань і скільки засідань зривалося, і з чиєї вини. Близько 2 місяців ми розглядаємо, а ми ще навіть не перейшли до дослідження доказів у цій справі», - повідомив прокурор у судовому засіданні.

Через неявку позивачів, суд змушений був у 6-й раз перенесли засідання справи за їх же скаргою. Наступне засідання заплановане на 17 серпня.

Нагадаємо, 20 травня новий прокурор САП вчетверте закрив справу «Роттердам+». Перший раз справу було закрито ще 27 серпня 2020 року. Потім аналогічні рішення приймалися в січні і березні 2021 року.

Ці рішення також були підтверджені офісом генерального прокурора та вищим Антикорупційним судом України.

Розслідування справи "Роттердам+" тривало більше 4 років. За цей період було проведено понад 10 державних та міжнародних експертиз, які всі підтвердили економічну та юридичну обґрунтованість формули.

Відповідно, в ході розслідування не було встановлено ні збитків від дії формули, ні постраждалих.