Це мобільний додаток та програмне забезпечення, яке дозволяє відмовитися від зайвої паперової роботи й швидше усувати аварії. Про це стало відомо під час прес-заходу в Дніпрі за участю генерального директора ДТЕК Дніпровські електромережі Андрія Терещука та керівника проекту ДТЕК Мережі Маргарити Жукової.

ДТЕК Мережі інвестує в цифрову трансформацію, нові технології та інновації. Проект «Мобільні бригади» запустили в Київській, а тепер і в Дніпропетровській області. На місце фахівці виїжджають оснащені смартфонами з відповідним мобільним додатком. У ньому отримують завдання, фіксують виявлені дефекти та звітують про виконану роботу. IT-додаток дозволяє їм не витрачати час на заповнення різних паперових форм, а значить – швидше ліквідувати аварії і повертати світло в будинку клієнтів.

Андрій Терещук
Андрій Терещук

Як пояснив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук, проект вже активно працює в декількох районах області. Фахівці «мобільних бригад» проводять ремонти на трансформаторних підстанціях та лініях електропередач, які безпосередньо живлять житлові будинки. А також на високовольтних лініях. За попередніми оцінками, час ремонту за рахунок такої цифровізації процесів скорочується на 10-15%.

«Наразі з новим програмним забезпеченням працює 222 бригади компанії. Завдяки мобільному додатку та програмному забезпеченню наші фахівці зможуть швидше ремонтувати мережу. А це значить – скорочується час перебування жителів області без напруги під час аварійних відключень», – зазначив Андрій Терещук.

Популярні новини зараз
Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому "Всі кошти списали...": клієнти "ПриватБанку" проклинають картки, ніхто нічого не питає Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."
Показати ще

Дефекти, виявлені під час огляду обладнання, відразу надходять до бази даних. Це допомагає усувати їх більш оперативно, не допускаючи виходу з ладу обладнання та аварій.

До кінця року ДТЕК Дніпровські електромережі планує закупити 350 мобільних пристроїв, загалом навчити понад 400 бригад та масштабувати проект на всю Дніпропетровську область.

Програмний комплекс складається з двох продуктів. Мобільний додаток створено експертним центром цифрових технологій ДТЕК. А панель планування SAP MRS – компанією SAP, світовим лідером в розробці програмних рішень для бізнесу.