Політолог Михайло Чаплига у своєму блозі привітав Україну з тридцятиріччям незалежності. Також експерт розповів, як наша країна змінилася з моменту отримання незалежності.

«Зі святом тебе, країно! Влада, звичайно, буде біснуватися на кістках Конституції, влаштовувати вертепи і святкування, робити великі серйозні заяви», - зазначив Чаплига.

На думку експерта, за 30 років влада повністю звільнилася від поняття сорому і моралі. Як зазначив Чаплига, за 30 років влада повністю поміняла принципи суспільства, розбестивши його, зробивши ідеологією держави брехню і пристосуванство.

«Вдалося нав'язати нам усім свою збочену мораль, свій новий неоліберальний порядок. Порядок, в якому продається все, навіть совість. Всього 30 років і тепер бути чесним – нерозумно. Влада, пропагуючи брехню, дискредитувала самі поняття честі, справедливості і моралі. Опозиція бреше, звинувачуючи владу, влада бреше, звинувачуючи опозицію», - сказав Чаплига.

Як зазначив експерт, за 30 років принципи українців перевернулися і все, що раніше було неприпустимим, ми зараз сприймаємо як норму.

Популярні новини зараз

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Тіна Кароль зізналася у почуттях, вмить розбивши серця: "Скучила..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплига розповів, навіщо напередодні Дня Незалежності побудували блокпости під Києвом.

Також Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про справжніх героїв України.