Як повідомляє Центр інформації УПЦ, Марфо-Маріїнська обитель створена з ініціативи настоятеля одеського храму «Всіх скорботних Радість» протоієрея Іоанна Горіа.

Сестри милосердя займаються благодійною та місіонерською діяльністю.

«Сестри милосердя роздали 395 тис хрестиків, іконок і 180 тис Євангелій. Сестри проповідують в училищах, вузах, школах, дитсадках, на вулиці, у транспорті. У Києві та Одесі відвідують лікарні, передають ліки і продукти для нужденних, надають духовну підтримку. Люди дуже вдячні, адже зараз дуже складний час і вони не завжди можуть навіть прийти до храму. І Церква пішла до людей, по слову Спасителя», - поділився духівник сестринства протоієрей Іоанн Горіа.

У Марфо-Маріїнській обителі несуть послух догляду за хворими і нужденними дівчата і жінки, які з часом зможуть прийняти тут і чернечий постриг. Сестринство діє у Києві та Одесі.

«За роки свого служіння сестри роздали сотні тисяч хрестиків, Євангелій, молитвословів, вони відвідують лікарні та своєю місією проповідують людям про Бога, свідчачи про Істину. Будучи матерями, дружинами і бабусями, сестри милосердя у вільний від роботи час приходять до Марфо-Маріїнської обителі і роблять добрі справи», - відзначили у прес-службі Одеської єпархії.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Понад 18 років при храмі «Всіх скорботних Радість» діє їдальня для бездомних, що приймає понад 200 чоловік в день. Уже понад 10 років отець Іоанн звершує панахиди для бездомних, а сестри милосердя Марфо-Маріїнської обителі годують нужденних, а також роздають їм хрестики, іконки, просфори, проповідують.

У благословення за труди милосердя одеському сестринству 19 серпня вручили пам'ятний знак Руської Православної Церкви Закордоном.

Відзнака до 100-річчя преподобномучениці великої княгині Єлизавети - засновниці древньої Марфо-Маріїнської обителі милосердя від імені Першоієрарха РПЦЗ митрополита Східноамериканського і Нью-Йоркського Іларіона сестрам вручив митрополит Агафангел.

Архієрей підкреслив, що ця нагорода - «свідчення визнання особливих і непростих трудів, які здійснюють сестри, проявляючи милосердя і любов до ближнього».

«Труди протоієрея Іоанна Горіа і сестринства високо оцінюються не тільки нашою Церквою, а й Православною автокефальною церквою, яка знаходиться в США», - сказав митрополит Агафангел.

Як повідомлялося раніше, в Одесі за ініціативи протоієрея Іоанна Горіа Українська Православна Церква відкрила «Алею вірності, любові і примирення», присвячену сімейним цінностям.