Не минуло й року з того дня, коли Костянтин Павлов в якості кандидата від опозиції розгромив висуванця президента Володимира Зеленського і олігарха Ріната Ахметова. Так політичний оглядач Микола Васильківський на сайті " Кореспондент» прокоментувавши трагічну загибель мера Кривого Рогу, яка трапилася в неділю, 15 серпня.

"І року не минуло, як Павлов тріумфально виграв вибори мера Кривого Рогу-малої батьківщини президента Володимира Зеленського. Тим часом, Костянтин Павлов прославився в грудні 2020 року, коли кандидат від «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука тріумфально розгромив на мерських виборах висуванця від «Слуги народу» Дмитра Шевчика, якого підтримували і офіс Зеленського, і олігарх Рінат Ахметов»– - зазначив експерт.

Васильківський нагадав, як у другому турі виборів мера Кривого Рогу, 6 грудня, кандидат від ОПЗЖ з великим відривом виграв у висуванця Зеленського-Ахметова.

«Не допомогли ні гроші Ахметова, ні підтримка Зеленського, який особисто приїжджав до Кривого Рогу, щоб агітувати за кандидата від " Слуги народу»– - зробив висновок автор.

Васильківський звернув увагу, що найгірші результати кандидат Ахметова показав у тих районах Кривого Рогу, де розташовані підприємства олігарха.

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

«Але найдивніше, що найгірше результати кандидата Зеленського-Ахметова виявилися в тих районах, де знаходяться комбінати і шахти, що належать олігарху. Наприклад, в Інгулецькому районі, де знаходяться Південний і Інгулецький ГЗК, Павлов набрав 63,09, в той час як кандидат Ахметова тільки 36,91%. Або в Тернівському районі, де знаходяться Центральний, Північний ГЗК і шахта» Гвардійська» – у Павлова 53,69, у Шевчика 46,31%", – уточнив журналіст.

За словами Васильківського, перемога Костянтина Павлова мала символічне значення на рівні великої політики, оскільки кандидат від опозиції показав, що політичний бренд «опозиційної платформи – за життя» Віктора Медведчука сильніший за Зеленського та Ахметова разом узятих.

«Але найголовніше, що перемога Павлова мала величезне символічне значення, причому на рівні великої політики. Адже кандидат від Партії Зеленського, за підтримки найбагатшого олігарха програв на малій батьківщині самого Зеленського. Звичайно, зіграв свою роль і той факт, що Павлов – корінний криворіжець, що він відома в місті людина, що його підтримали Вілкули і т.д. але останні 10 років на всіх виборах в Україні величезне значення має політичний бренд. Простіше кажучи, для виборця важливо, яка партія висунула кандидата. Тому перемога Павлова в Кривому Розі стала сигналом, що політичний бренд Медведчука виявився сильнішим і Зеленського і Ахметова разом узятих», – підсумував політичний оглядач Микола Васильківський.