Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат Віктор Медведчук обов'язково виграє позов до України, поданий його адвокатами в ЄСПЛ.

Таку думку висловив народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич, передає "Голос правди".

"Абсолютно впевнений в тому, що в Європейському юридичному змаганні виграє саме сторона Медведчука. Більш абсурдних звинувачень, ніж ті, які звучали під час судових засідань з приводу визначення Віктору Медведчуку запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, я ще не чув", - зазначив Шуфрич.

Нардеп нагадав, що, як запевнила Ірина Венедиктова, офіс Генерального прокурора передав на ознайомлення Віктору Медведчуку матеріали його звинувачення.

"Упевнений, що офіс Генерального прокурора з полегшенням позбувся цього "замовлення Банкової". А далі, як сказала генеральний прокурор:"все вирішить суд". Хочеться вірити, що так воно і буде! Саме суд, а не влада!"- підкреслив Нестор Шуфрич.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Нагадаємо, 20 серпня прокурори ОГП оголосили Віктору Медведчуку про завершення розслідування його справа, при тому, що у справі не виконано більшість із запланованих самими прокурорами слідчих дій, а терміни слідства, встановлені судом, закінчуються тільки в середині листопада. Раніше прокурори задовольнили клопотання адвокатів про допит понад 100 свідків захисту як в Україні, так і за її межами, про отримання міжнародно-правової допомоги, і все це прокурори зобов'язані були зробити до середини листопада, а аж ніяк не до 19 серпня. Замість цього вчора Медведчуку пред'явили нову підозру, повністю відтворює текст старого.

В ОПЗЖ такі дії прокуратури назвали злочинними діями влади, спрямованими на фальсифікацію кримінальної справи Медведчука, що є найкращим доказом політичного замовлення Зеленського.