Звернення генпрокурора Ірини Венедиктової було знято заздалегідь, що в черговий раз підтверджує - справа голови політради партії "опозиційна платформа – за життя", народного депутата Віктора Медведчука не має нічого спільного з кримінальним процесом. Про це заявив на брифінгу адвокат парламентарія Дмитро Лойфман.

"Найголовніше, що після того, як ми вийшли з ДБР, ось я особисто до машини своєї дійти не встиг, як вже в Інтернеті - сів у машину, включив радіо, - вже транслювалося з усіх, так би мовити, каналів виступ Венедиктової. Це говорить про що? Що воно дійсно було знято заздалегідь, заздалегідь підготовлена картинка до всіх політичних подій, свят і так далі, щоб показати її тут, і це говорить черговий раз про те, що дане досудове розслідування не має нічого спільного з цілями і завданнями кримінального процесу"– - зазначив він.

Правозахисник упевнений, що такі дії мають під собою лише політичні мотиви.

"Це має під собою лише політичні мотиви, які, та його навіть закінчення, незважаючи ні на що, для чого немає ніяких процесуальних передумов, так би мовити, для закінчення слідства саме сьогодні, саме ось так ось це все робиться, підганяється навіть під дати якісь символічні. Тобто, це в черговий раз вказує саме на це"– - додав Лойфман.

Нагадаємо, 20 серпня прокурори ОГП оголосили Віктору Медведчуку про завершення розслідування його справа, при тому, що у справі не виконано більшість із запланованих самими прокурорами слідчих дій, а терміни слідства, встановлені судом, закінчуються тільки в середині листопада. Раніше прокурори задовольнили клопотання адвокатів про допит понад 100 свідків захисту як в Україні, так і за її межами, про отримання міжнародно-правової допомоги, і все це прокурори зобов'язані були зробити до середини листопада, а аж ніяк не до 19 серпня. Замість цього вчора Медведчуку пред'явили нову підозру, повністю відтворює текст старого.

Популярні новини зараз

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Призов в українську армію, 1 жовтня: історія майбутнього батька, який ховався від військкомату 3 роки

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще