Організатор та політичний експерт Микола Давидюк розповів про мету мирної акції, яка проходила в День прапора під російським дипломатичним представництвом.

Під посольством РФ встановили прапори
Під посольством РФ встановили прапори

«Цінність прапору вимірюється не колористикою чи вдалим дизайном, а звитягою героїв країни, котрі борються за її незалежність та свободу. Cьогодні ми тут, щоб нагадати про те, що українці не забули, що Кремль вбив майже 15 тисяч наших громадян. Також ми тут, щоб підкреслити значення для країни синьо-жовтого стягу та посилити розуміння важливості повернення українського державного прапору на окуповані Крим та Донбас», - зазначив він.

Також Давидюк назвав війну з Путіним - боротьбою за Незалежність та закликав пам’ятати героїв.

Під посольством РФ встановили прапори
Під посольством РФ встановили прапори

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

«Кожен встановлений сьогодні прапор це - нагадування за 100 вбитих українців.

І це не просто війна із Кремлем, це продовження війни за Незалежність. І кожен хто поклав життя в цій війні, країна має пам'ятати. В тому числі і через вшанування прапора», - завершив він.