У спеціальному відео Ірина Венедиктова повідомила, що офіс генерального прокурора завершив розслідування у справі про державній зраді щодо одного з народних депутатів. Разом з тим, навіть у першому наближенні ряд заяв Венедиктової викликають питання.

Гей, хто-небудь! Заберіть у Венедиктовой ручку! Тому що генпрокурор так нервово крутить ручку в руках, що стає очевидно – вона сама не вірить в те, що говорить. Тому дуже нервує. І, дивлячись на сумну долю судді Миколи Чауса, стає зрозуміло, чому нервує Венедиктова. Дійсно, при Порошенку суддя Чаус виконував політичні замовлення-а тепер страждає.

"Прокуратура не грає в політику, а захищає закон..." так-так, ми майже повірили. Ми пам'ятаємо, що президент Володимир Зеленський підписав указ про заборону мовлення телеканалів "112 Україна", NewsOne ZIK, а потім указ про санкції щодо Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко відразу після того, як рейтинги "опозиційної платформи – за життя" наздогнали і перегнали партію влади "Слуга народу".

"Розслідуванням встановлено..." Вибачте, встановлено яким розслідуванням? За Законами України, слідство щодо народного депутата має право вести ДБР. Нехай генпрокурор Венедиктова пояснить нам, чому у справі Медведчука і Козака Слідство ведуть співробітники СБУ. Ви розкажіть українцям, пані Венедиктова, розкажіть, що справу Медведчука зареєстрував слідчий СБУ, а не співробітник офісу генерального прокурора.

"Прокурори і слідчі провели величезний обсяг слідчих і процесуальних дій, експертних досліджень і доказів..."

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Настя Каменських показала, як "пустує" в ліжку з Потапом: "Моя підзарядка любові"

Показати ще

О так! Ми пам'ятаємо, який гучний скандал вибухнув з приводу експертиз у справі Медведчука, коли виявилося, що на замовлення СБУ експертизи проводили ... співробітники Інституту спеціальної техніки і судових експертиз СБУ. Більш того, президент Зеленський відразу ж нагородив співробітників Інституту СБУ, які проводили "експертизу" у справі Медведчука – Тетяні Будко завітали звання "Заслужений діяч науки і техніки України", Анатолію Свінціцькому – звання "Заслужений юрист України". Нагородили за те, що зробили потрібні для влади висновки. Головне, щоб потім не довелося страждати як суддя Микола Чаус, який теж виконував політичні замовлення, а тепер страждає так, що ворогові не побажаєш. Зате доля судді Чауса - це урок всім іншим. Урок для суддів, слідчих, прокурорів – що за політичні репресії доведеться відповідати і відповідати суворо.

Так, нагадаємо, як на суді з'ясувалося, що співробітники СБУ проводили експертизу копій – копій запису телефонних розмов і копій рукописних текстів. Хоча є інструкція Міністерства юстиції від 1998 року, яка встановлює, що експертиза може проводитися тільки на підставі оригіналів – але оригіналів звукозапису або документів у справі немає.

"Весь процес був публічним і відкритим..." пані генпрокурорка, напевно, не в курсі, що коли 30 липня суддя Київського апеляційного суду запитав її підлеглих, де докази проти Медведчука, то співробітник офісу генерального прокурора відповів, що на цьому етапі вони не можуть пред'явити докази.

"Не вірю!"- сказав би в цій ситуації Станіславський. "Не вірю!".

Семен Правденко