В офісі президента Володимира Зеленського розглядають варіант проведення дострокових президентських виборів. Про це заявив політичний активіст і правозахисник Михайло Чаплига. "Ну що ж... Зеленський таки взяв курс на позачергові вибори себе коханого», - написавши Чаплига в Facebook.

"Інших варіантів у них, мабуть, вже немає. Було 2 можливих вікна: одне в кінці літа і друге на новорічні свята. Перше вікно вони не встигали (або побоялися поспішати). Взято курс на друге і останнє "вікно" можливостей для власного збереження. Їм потрібні "вікна» з найменшою явкою, щоб максимально розширити поле фальсифікації", - аргументував активіст.

"Зеленський чітко розуміє, що якщо він не переобереться достроково ще в цьому році, то в наступному році, а точніше ще в першій половині наступного року його чекає в'язниця. І всю його камарилью - за розпродаж Батьківщини", - попередив політичний активіст.

За словами Чаплиги, ще одна проблема Зеленського полягає в тому, що його виборці активно йдуть або до Порошенка / Тимошенко, або до Медведчука.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

"Виборці Зеленського притягуються або до умовних" помаранчевих «(Порошенко, Тимошенко), або до» біло-синіх " (Медведчук). У Зеленського розуміють, що між Порошенком і Медведчуком вони як між молотом і ковадлом», - уточнив він.

Разом з тим Чаплига підкреслив, що Зеленському і його оточенню не вдалося виключити Медведчука з політики, а справа проти опозиційного політика «забуксувала».

"Тим більше що справа проти Медведчука забуксувала, і вивести його з гри не вийшло. Йти по повному беззаконню і садити без доказів – це означає, що Зеленський стає нерукопожатним на Заході. Наш "сучий син", тільки нерукопожатний", - уклав політичний активіст і правозахисник Михайло Чаплига.