З 13 по 20 серпня тероргани ДЕІ провели 950 перевірок, склали 930 протоколів про адміністративні правопорушення та розрахували понад 130 мільйонів гривень збитків, завданих довкіллю.

Найбільш резонансний випадок зафіксовано у Сумській області. КП «Буринь-Теплосервіс» пред’явлено претензію на суму майже 101 мільйон гривень за засмічення земельної ділянки твердими побутовими відходами. Матеріали справи передано до Сумської обласної прокуратури.

Ще два факти порушень, що завдали довкіллю значної шкоди, виявлено у Житомирській області:

  • скид неочищених вод з ГКНС КП «Житомирводоканал» - сума збитків склала майже 9 мільйонів гривень, а матеріали передано до СБУ в Житомирській області;
  • самовільне користування надрами без відповідного дозволу невстановленими особами – збитки становлять понад 9 мільйонів гривень, матеріали направлено до сектору поліцейської діяльності № 1 Житомирського РУП ГУНП.

Також ДЕІ розрахувала збитки за рубку 778 дерев на території ДП «Гайсинське лісове господарство» у Вінницькій області. Сума шкоди, завданої довкіллю, склала понад 7 мільйонів гривень. Матеріали направлено до Територіального управління Державного бюро розслідувань розташованого у м. Хмельницький для приєднання до кримінальної справи.