Політичний публіцист Дмитро Джангіров у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» розповів, як напередодні Другої світової війни СРСР купував у Німеччини озброєння.

«Ці всілякі «поци» розповідають, як Радянський Союз когось озброїв. Подивіться, у Радянського Союзу чітко йде сировина, причому головна стаття - це ліс. Потім, коли говорять дорогоцінні метали - так, є платина на один, кома там з чимось мільйони рейсх-марок. Скільки тієї платини? Ліс на 77 мільйонів рейсх-марок! Тільки чисто сировину, включно з переробленим кінським волосом. Ну, бавовна-сирець зрозуміло, це і для військової промисловості, для вибухівки», - каже він.

Радянський Союз отримував верстати важкого машинобудування, преси та високого переділу продукти, включно з військовими: оптика, прилади наведення, знаряддя.

«Більш того, отримали кораблі, включно з важким крейсером «Лютцов». Але головне - це сировина в обмін на продукцію, в тому числі і високотехнологічна військова, найсучасніша. При цьому німці недооцінювали інженерів із Радянського Союзу. Вони водили їх по полігонах, а радянські ставили питання, і німцям ставало зрозуміло, що розбираються. Спочатку їздили по з полігонах для закупівель, для всього. Збереглися звіти цих радянських комісій, які говорять: німці точно не показали то, то, то. Вони розбиралися: що саме хочемо, що нам намагаються дати», - зазначає експерт.

Ведучий згадав про відомий скандал, пов'язаний із новітнім винаходом німців.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще

«Радянські інженери категорично відмовлялися вірити, що Т-3 і Т-4 - це новітні німецькі танки. Вони потім закупили Т-3, подивилися, дещо підгледіли там, безумовно. Але в загальному і цілому і якість німецьких танків з озброєнням (я не беру обладнання, ергономіку і так далі) викликали просто сміх. Це ж не конвеєрне виробництво було, в розумінні радянських інженерів», - говорить Руслан Бізяєв.

«У нас люблять розповідати всілякі байки, як радянські танки були незручними. У порівнянні з Т-134 це просто номер люкс», - робить висновок Джангіров.

Знай.ua повідомляв, для чого, за словами Рибчинського, Росія почала навчання на 20 полігонах Південного округу.

Також Знай.ua повідомляв, що Куса про те, як Талібан візьме владу: Їм не треба на танках заїжджати.