Будь-яка подія, відірвана від контексту, тягне безліч пліток. Так політичний публіцист Дмитро Джангіров у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості» прокоментував пристрасті навколо документа, відомого як Пакт Молотова - Ріббентропа (23 серпня 1939 року), або договір про ненапад між Німеччиною та СРСР.

«Можна будь-які ярлики навісити: змова двох диктаторів, двох людожерів, ключ від Другої світової війни. При цьому ідіоти, я їх не можу інакше назвати, в країнах, які отримали територіальне прирощення в результаті пакту Молотова - Ріббентропа, тепер його засуджують», - говорить він.

Джангіров також висловився про заяву генерала МВС у відставці Геннадія Москаля про плани Держдуми денонсувати цей Пакт.

«Я не можу його віднести до людей дурних, він часто говорить правильні речі, хоча я з ним ідеологічно не згоден. Але іноді він вимовляє повні дурниці. Ось, місяць тому він заявив, що в Москві, в Держдумі планують денонсувати Пакт Молотова - Ріббентропа, і це, мовляв, дуже серйозно. Рівно о шостій ранку 22 червня, коли Шуленбург вручив ноту Молотову», - сказав Джангіров.

Він рекомендує дивитися на цю подію без домислів, на певній тимчасовій осі.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

19-річна красуня вийшла заміж за 61-річного чоловіка: закохав у себе берцями

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

«Почнемо з 1936 року. У листопаді, 25 числа, теж був підписаний Пакт М-Р, причому Р - це Ріббентроп, а М - Мусякодзі. Це прізвище вже ніхто не пам'ятає, його посада була - посол Японії в Берліні. Це був підписаний антикомінтернівський Пакт. Причому він називався в німецькому варіанті антикомінтернівський, а в японському - Угода про оборону проти комунізму. Проти кого це? Це що, проти абстрактного Комінтерну або абстрактного комунізму? Ні. Це проти конкретного Радянського Союзу», - пояснює Джангіров.

Знай.ua повідомляв, що Джангіров побачив у США комсомольців, які претендують на посади: «Комсомольський призов завжди в партії існував».

Також Знай.ua повідомляв, що Куса пояснив, яку вигоду може отримати Україна з сварки зі своїми сусідами.