У прокуратури не було жодних підстав пред'являти підозру у вчиненні кримінального злочину голові політради партії " опозиційна платформа - за життя», народному депутату України Віктору Медведчуку. У органів слідства немає доказів його провини, тому дане кримінальне переслідування є не чим іншим, як політичними репресіями щодо опозиції. Про це сам Віктор Медведчук заявив в ході ексклюзивного інтерв'ю на каналі «Перший Незалежний».

«Я буду продовжувати боротьбу, спрямовану на те, щоб спростувати всі ці незаконні, сфабриковані кримінальні звинувачення, ‒ підкреслив опозиційний політик. - До свят демонструвати свої досягнення - це радянська ментальність. Вона не погана. Це хороша традиція, якщо це дійсно реальні досягнення. У кримінальній справі щодо мене прокуратура, видно, так хотіла прогнутися і підтвердити, що вони на своєму місці, ведуть активну боротьбу, що вони саме до свята завершили кримінальне розслідування – в дусі радянських послідовників».

За словами Віктора Медведчука, генпрокурор Ірина Венедиктова ще напередодні Дня Незалежності заявила, що матеріали кримінальної справи проти нього передані для ознайомлення підозрюваному і його захисту. А слідчий письмово повідомив, що ознайомлення з матеріалами справи може початися тільки 30 Серпня.

"Це порушення закону? Звичайно. Але хіба це єдине порушення? Проведення експертиз, окремих слідчих дій-все це у своїй сукупності є грубим порушенням кримінального процесуального кодексу, чинного законодавства, демонструє кричуще порушення мого конституційного права на захист, ‒ заявив опозиціонер. - Це кричуще порушення гарантованого мені національним і міжнародним законодавством права на справедливий суд».

Він також нагадав, що саме прокуратурою були продовжені терміни слідства у цій справі до середини листопада. Були узгоджені та задоволені клопотання захисту щодо проведення десятків додаткових слідчих дій. Однак за вказівкою зверху напередодні державного свята справу згорнули і оголосили про завершення досудового розслідування.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

«З матеріалами справи поки ніхто не знайомився. Коли ознайомимося-скажу більше. Але я і сьогодні впевнений, що всі ці звинувачення необґрунтовані і політично вмотивовані. Вони є результатом незаконної фабрикації кримінальної справи відносно мене і мого колеги, народного депутата Тараса Козака. Це є в тому числі і порушенням чинного кримінального законодавства ‒ по відношенню до оцінки дій тих посадових осіб, які пішли на цю фабрикацію кримінального переслідування», - зазначив Віктор Медведчук.