Найближчим часом у відносинах між Західною і Східною Європою відбудуться глобальні зміни. Зокрема, виходячи з прагматичних економічних міркувань, Україні доведеться міняти свій курс і звернутися до ідей голови політради партії «опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука про відновлення економічних відносин з Росією. Про це пише авторитетне британське видання London Post.

У публікації Україні пророкують вже цієї осені сильні потрясіння через прийдешню економічну і соціальну кризу.

"Країні (Україні. – Ред.) доведеться вибирати між двома варіантами: необхідністю домовлятися з Росією, чого вимагає здоровий глузд, або повністю здати всі залишки незалежності міжнародним корпораціям, що відстоює чинна влада», - говориться в статті.

В опублікованому матеріалі висловлюються прогнози, що Україну захлесне хвиля масових протестів через непідйомні комунальні тарифи і триваючу сьомий рік війни на Донбасі.

"Єдиний політик, який здатний запропонувати інший-мирний шлях розвитку країни - це опозиційний лідер Віктор Медведчук, який сьогодні піддається політичним репресіям з боку української влади. Медведчук, на якого накладені американські санкції, послідовно проводить політику зближення України з Росією», – інформує лондонська газета.

Популярні новини зараз

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

У публікації також наголошується, що партія Віктора Медведчука – «опозиційна платформа – за життя» – за всіма соціологічними опитуваннями займає друге місце після стрімко втрачає довіру українців президентської політсили «Слуга народу», тому не виключено, що в разі дострокових парламентських виборів ОПЗЖ обійде партію Президента Зеленського.

"Таким чином очолити Україну або на прем'єрській, або на президентській посаді може Медведчук. Це призведе до набуття стабільності в регіоні, тому що тільки він може домовитися про досягнення миру на Сході України, він буде будувати відносини з Європою на паритетних підставах, а не вести себе як шантажист або жебрак. Це дозволить перебудувати відносини в Східній Європі з чистого аркуша", - підкреслює британське видання.

Нагадаємо, голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук також не виключає протестних акцій в Україні восени, однак, на думку лідера ОПЗЖ, внаслідок протестних майданів Україна вже зазнала величезних економічних втрат. І повторення ситуації може мати самі негативні наслідки для країни.