Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Україна – єдина країна серед колишніх республік Радянського Союзу, яка не вийшла на рівень економіки і ВВП 1990 року. Про це в ефірі телеканалу "Росія 24" заявив голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

"Що відрізняє державу? Рівень життя людей, рівень економіки, рівень реалізації соціальних програм. Давайте подивимося, що відбувається тут (в Україні, - ред.). Перше-рівень доходів і рівень економіки. Україна-єдина країна серед колишніх республік Радянського Союзу, яка не вийшла на рівень економіки і ВВП 1990 року. Єдина! Її економіка за підсумками 2020 року становить 64% від ВВП УРСР 1990 року.

УРСР зразка кінця 1980 - х і 1990 року-це економіка, яка входила в десятки кращих економік країн Європи, саме УРСР. І в питаннях космосу, літакобудування, приладобудування, розвитку машинобудування та багатьох інших галузей ми були в десятці кращих в Європі. Ну то що? На сьогоднішній день 75-80% експортної продукції є сировиною, тобто сировинною характеристикою. Найголовніші продукції, які поставляються на експорт, - це зерно, зернові та соняшникова олія. Ми перетворилися на сировинну економіку з аграрним ухилом, і аграрне виробництво кожен останній рік падає", - зазначив Медведчук.

Раніше Медведчук заявив, що влада повинна подбати про людей і допомогти в питаннях медицини, освіти, соціальних виплат. Тільки тоді Україна зможе стати успішною країною.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Показати ще

"Мова йде і про Конституцію, мова йде і про законодавство, коли права і свободи людей зведені до нуля їх реалізації. Коли йдуть політичні репресії, коли йдуть політично мотивовані дії, спрямовані на узурпацію влади в країні, коли введена позасудова розправа з громадянами, незалежними ЗМІ, закриваються канали, йде боротьба з інакомисленням. Якщо ми не захистимо, якщо ми не відновимо ці права, якщо ми не відновимо економіку побудовою різновекторної економіки з урахуванням моста між Європою і Росією, відновлення економіки та економічних відносин з Росією, з іншими країнами, в першу чергу з країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону, де наша продукція є найбільш конкурентоспроможною, де ця конкурентоспроможність допоможе відновити нашу економіку, так як це основа всього. Якщо ми не зробимо справедливої соціальну сферу, якщо ми не допоможемо нашим людям у питаннях медицини, освіти, соціальних виплат, то Україна як країна, щаслива для своїх людей, як країна успішна існувати не може", - сказав він.

Медведчук вважає ,що"це головне і стратегічне, що треба зробити в майбутньому, аналізуючи те, що сталося, аналізуючи те, що має місце сьогодні".

Нагадаємо, 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи - За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що українська державність в небезпеці і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто управляє країною.

"Досконала, демократична, вільна і щаслива Україна існує тільки в головах окремих громадян. На ділі все не так. Українська державність в небезпеці, і головна небезпека виходить від обмеженості, непрофесіоналізму і жадібності тих, хто країною управляє", - зазначив політик.