Про це пише портал 112. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Зарубіжні ЗМІ продовжують підтримувати лідера української опозиції Віктора Медведчука, і критикують репресивні заходи щодо нього, які застосовує нинішня влада в особі президента Володимира Зеленського.

Зокрема, американське видання The Libertarian Republic опублікувало статтю голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?", яку опозиційний політик написав, аналізуючи статтю президента Росії Володимира Путіна.

Зазначимо, The Libertarian Republic - це журнал новин вільного ринку, культури і громадської думки, в якому публікуються статті видатних лібертаріанців, консерваторів, незалежних політиків, і іноді і демократів.

Раніше статтю Віктора Медведчука опублікувало впливове американське видання Time Business News.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Дотримання норм або порушення прав? Мережа кінотеатрів змусила українців приходити з ПЛР-тестами

Показати ще

Нагадаємо також, що 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи - За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?"авторства Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що президент Російської Федерації Володимир Путін говорить про один народ, об'єднуючи російський і український народ, а президент України Володимир Зеленський пропонує російським і російськомовним або асимілюватися, або емігрувати в Росію. При тому, що Путін і Зеленський говорять абсолютно про різне, вони запускають єдиний процес – Зеленський виганяє, а Путін запрошує українських громадян.