Перший Майдан 2004-го, другий 2014-го знищили нашу економіку, а підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом і зони вільної торгівлі поставили хрест не тільки на можливостях відродження економіки, а й призвели до остаточного падіння її в глибоку кризу.

Про це заявити голова політради партії "опозиційна платформа - за життя", народний депутат України Віктор Медведчук в інтерв'ю телеканалу "Росія 24".

"Перший Майдан 2004-го, другий 2014-го знищили нашу економіку. А підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом і зони вільної торгівлі поставили хрест не тільки на можливостях відродження економіки, а й призвели до остаточного падіння її в глибоку кризу, яка не може забезпечити наповнення соціальних програм в країні",- заявив Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що рівень незалежності України на сьогоднішній день - це характеристика 30 років.

"Звичайно, можна і потрібно влаштовувати паради. Звичайно, потрібно і можна влаштовувати свята для людей. Звичайно, День незалежності залишиться Днем Незалежності. Але треба його наповнити реальним змістом, треба змінити ситуацію в країні, треба відродити економіку, треба відновити відносини з країнами, де наша продукція була конкурентоспроможною, і в першу чергу це стосується РФ, країн СНД, країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Треба захистити права і свободи наших громадян. А останні роки правління пана Зеленського показали, що ці права і свободи фактично знищені. Знищені вільні ЗМІ, закриті телевізійні канали, Інтернет-сайти. Все те, що сьогодні формує, сповіщає і проголошує іншу точку зору, яка не збігається з точкою зору влади, знищується",- висловив думку опозиційний політик.

Популярні новини зараз

Погода зжалиться над українцями перед опалювальним сезоном, синоптик Діденко обрадувала прогнозом: в яких регіонах буде сухо і сонячно

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Медведчук додав, що в країні йдуть політичні репресії.

"Йдуть політичні репресії. Йде узурпація влади. Встановлюється режим диктатури. Ось що треба перемогти для того, щоб наша країна стала незалежною. І тоді це буде повноправне свято в інтересах наших людей. Не просто свято за датою, а свято за змістом і по суті",- підсумував голова політради партії"опозиційна платформа - за життя".