Політика, яку сьогодні проводить чинна українська влада, в майбутньому може мати руйнівні наслідки для країни. Про це повідомив в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" політолог Олексій Якубін, коментуючи статтю голови політради партії "опозиційна платформа - за життя", народного депутата Віктора Медведчука.

За словами експерта, в Україні зараз проводиться політика, яка замість об'єднання поширює або збільшує нерівність між громадянами.

"У нас деякі чиновники, народні депутати від влади відкрито говорять, що треба і пенсії забрати, гарантовані українським громадянам, і соціальні програми зменшити, і збільшити податковий тиск на людей",- пояснив Якубін.

Політолог підкреслив, що авторитарна політика чинної влади кореспондується з ситуацією зі ЗМІ. Зокрема, керівництво країни намагається "закрити ті ЗМІ, які будуть показувати всю несправедливість, нерівність, і так далі".

"Мені здається, коли якщо відштовхуватися від статті Медведчука Віктора, він просто продовжує ту логіку, дискусію про майбутнє України, яке можливе. Ми зараз з вами бачимо цей авторитарний тиск в економічній сфері, тиск на громадян України... бачимо, що в гуманітарній політиці, по суті, каток такого етнонаціоналістичного підходу залишається стійким. Для країни це матиме руйнівні наслідки",- застеріг Олексій Якубін.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Показати ще

Експерт попередив, що такі дії влади вже викликали негативну реакцію в суспільстві, про що свідчать рейтинги підтримки та інші соціологічні опитування.

"Легітимність влади падає з кожним місяцем. Коли ми з вами говоримо про соціологію, про рейтинги підтримки і так далі - так це вимір легітимності. Рейтинг влади продовжує знижуватися, а це означає, що при владі , по суті, просто залишатиметься ще деякий час табличка (офіційна посада, - ред.), але без громадської підтримки",- підсумував Якубін.