Про це пише Юрій Дудкін на своїй сторінці в Facebook, повідомляти "ПН".

У неволі, але в боротьбі

За всіма соціологічними опитуваннями, на сьогоднішній день Віктор Медведчук є найпопулярнішим політиком сучасної України. Як тільки не намагається влада дискредитувати його ім'я, в тому числі і через кишенькових соціологів, експертів на телебаченні, він як і раніше сповнений сил і багато працює.

"З приводу мого настрою. Воно не змінюється, тим більше в умовах небезпеки, в умовах боротьби. Я добре розумів, на що йшов, коли став опозиційним політиком. Я розумів і розумію сьогодні, що означає Боротьба з чинною владою ‒ - сказав опозиційний політик. - Можливо, ми, наша партія, до кінця не розуміли, до яких меж може дійти ця влада. Але вона дійшла. Тому стан боротьби, стан настрою на боротьбу-це головне, що є сьогодні і в моїх діях, і в моїх помислах".

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська роздяглася і бовкнула зайве: "Я була б не киця..."

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Лілія Ребрик з чоловіком влаштували власні "Танці з зірками": "Шансів не залишається"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще

Цілком поділяю цю думку.

Україні потрібен інший лідер, який зможе припинити кровопролиття на сході, встановити міцний мир, вийти з-під зовнішнього управління Заходу і його форпосту - США, новим, іншим курсом почати відновлення країни. Такий лідер є-народний депутат Віктор Володимирович Медведчук!

Юрій Дудкін