Сенс статті Віктора Медведчука про Україну полягає в тому, що зробив те, що повинен був зробити президент Володимир Зеленський, — відповів президенту РФ Володимиру Путіну на його статтю про єдиний народ, написавши план щодо виходу з нинішньої кризи. Про це розповів український політолог Кирило Молчанов в інтерв'ю виданню Україна.ру.

Голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук у статті " якою може бути Україна? Якою бути Україні?"раніше написав, що збереження нинішньої політичної команди неминуче доб'є країну. На його думку, для виведення країни з кризи потрібно забезпечити захист прав і свобод громадян, економічний прагматизм і повернення на російський ринок, а також соціальна справедливість.

У Зеленського на цю тему просто віджартувалися, а ось Медведчук вирішив відповісти фундаментально на статтю президента Росії з урахуванням дійсних національних інтересів України, вважає експерт.

"Головний посил в тому, що для збереження нормального існування Української держави необхідно виконати три речі: перестати відмовлятися від різноманіття, тобто перестати будувати моноетнічну країну; необхідний економічний прагматизм, в тому числі у взаєминах з Росією; необхідна соціальна справедливість, тобто ставка на соціальні блага", — вказав Молчанов.

Стаття Медведчука адресована в першу чергу до українського суспільства, тому що він, перебуваючи під домашнім арештом, намагається всередині країни вибудувати з суспільством прямий діалог на цю тему. Так, як не робить цього Зеленський, хоча передбачалося, що він повинен був цим займатися з 2019 року, уклав співрозмовник видання.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Настя Каменських показала себе справжню, ні грама макіяжу: "У стилі Моніки Беллуччі"

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще